انجمن گلف NCGU

ثبت نام مجدد از کاندیداهای سه فدراسیون اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک

ثبت نام مجدد از کاندیداهای سه فدراسیون اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک

به گزارش انجمن گلف مسئول امور مجامع فدراسیون های ورزشی می گوید که ثبت نام از کاندیداهای سه فدراسیون اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک باردیگر صورت خواهد گرفت.


مهدی مستجاب الدعوه در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این سؤال که گفته می شود تایید صلاحیت های کاندیداهای فدراسیون تیراندازی مشخص شده است اظهار نمود: خیر تایید صلاحیتی اعلام نشده است. از طرفی اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی ابلاغ گردیده و مجامع تمامی فدراسیون ها باید برپایه اساسنامه جدید صورت گیرد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا ثبت نام از کاندیداهای سه فدراسیون اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک مجدد صورت خواهد گرفت اظهار داشت: بله باید مجدد ثبت نام ها صورت گیرد. همه فدراسیونها باید تابع اساسنامه جدید باشند.
مسئول امور مجامع فدراسیون های ورزشی اظهار داشت: قانون اجازه برگزاری مجامع با اساسنامه قبل را نمی دهد. در اساسنامه جدید موارد جدیدی گنجانده شده و طبق اساسنامه جدید شرایط برگزاری مجامع متفاوت شده و با شرایط اساسنامه قبل مغایرت هایی دارد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: اساسنامه جدید ابلاغ گردیده است اما هنوز به صورت کامل به آن اشراف ندارم و باید به آن مراجعه نمود.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، ثبت نام از کاندیداهای سه فدراسیون اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک پیش از این در وقت قانونی انجام شده بود. دو فدراسیون تیراندازی و اسکیت با سرپرست اداره می گردند اما وزارت ورزش با وجود اتمام دوره ریاست اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک برای این فدراسیون سرپرستی انتخاب نکرده است. حالا هم باید ثبت نام از کاندیداهای این سه فدراسیون باردیگر صورت گیرد.1400/06/07
13:26:33
0.0 از 5
838
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد