انجمن گلف NCGU
با اشاره به اختلاف آشكار بین رییس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون

عضو هیات رئیسه فدراسیون ژیمناستیك: مسائل مطرح شده درست است

عضو هیات رئیسه فدراسیون ژیمناستیك: مسائل مطرح شده درست است

انجمن گلف: درپی گزارش مالی سازمان بازرسی، اختلافات بین برخی اعضای هیات رییسه و رئیس فدراسیون ژیمناستیك به اوج خود رسیده است. بعد از رمضانیان پور و هاشمی طبا حالا عضو دیگر هیات رییسه این فدراسیون نیز از وزیر ورزش درخواست نمود كه زودتر تكلیف این فدراسیون مشخص شود.


مجتبی قاسمی در گفت و گو با ایسنا، درباره اتهامات مالی وارده به فدراسیون ژیمناستیك اظهار نمود: طی 2 بار كه در جلسات هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك حضور داشتم مسائلی كه درباب فدراسیون ژیمناستیك پیش آمده در جلسات هیات رییسه مطرح نشده، اما به آن چه كه واقف هستم این است كه رمضانیان پور و هاشمی طبا با عنایت به سوابق مدیریتی كه دارند به مسائل فدراسیون اشراف كامل دارند. خصوصاً رمضانیان پور رئیس پیشین فدراسیون ژیمناستیك یكی از حامیان اصلی اینچه درگاهی برای تصدی پست ریاست فدراسیون ژیمناستیك بود. بطوریكه تلاش زیادی انجام داد تا دوستانش در ژیمناستیك به او رای دهند.
وی اظهار داشت: من شخصا مسائلی كه این دو بزرگوار عنوان كردند در جریان نیستم، اما با عنایت به پیشینه مدیریتی این دو نفر معتقدم كه مسائل عنوان شده درباب فدراسیون ژیمناستیك درست است.
عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك اشاره كرد: این كه یكی از اعضای هیات رییسه فدراسیون ادعا كرده مبلغ 4 میلیارد تومان بالاتر از اعتبارات فدراسیون هزینه شده و هیات رییسه در جریان آن نیست، واقعا خطای مدیریتی است. البته آن طور كه شنیدم مراجع قضایی و وزارت ورزش و جوانان درباب اتهامات مالی وارد شده به فدراسیون ورود كرده اند و باید منتظر نتیجه نهایی بود كه بلاخره وضعیت فدراسیون چگونه خواهد شد.
قاسمی پیرامون این پرسش كه شنیده می شود در جلسه ای كه در شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان تشكیل شده مقرر است تصمیم نهایی درباب رئیس فدراسیون ژیمناستیك گرفته شود، اظهار داشت: من نتیجه جلسه را نمی دانم اما اطلاع دارم چند روز پیش جلسه ای برای رسیدگی به وضعیت فدراسیون ژیمناستیك در وزارت ورزش و جوانان تشكیل شده و در شورای معاونین كه تصور می كنم رمضانیان پور نیز حضور داشته این مساله مطرح گردیده است، حال باید منتظر ماند كه وزارت ورزش در این زمینه چه تصمیمی می گیرد.
وی همچینن در پاسخ به این پرسش كه آیا خود شما نیز با وزیر ورزش جلسه ای درباب اوضاع فدراسیون داشته اید یا خیر؟ اضافه كرد: من هیچ جلسه ای با وزیر نداشته ام.
عضو هیات رییسه كانون بازنشستگان شهرداری تهران درانتها اظهار نمود: نظری درباره ابقا یا بركناری رئیس فدراسیون ندارم اما معتقدم وزارت ورزش و جوانان در این زمینه باید تصمیم بگیرد. بعنوان عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك معتقدم در فدراسیونی كه بین اعضای هیات رییسه و رئیس فدراسیون هماهنگی وجود نداشته باشد، اثر بدی بر روی روند اجرایی و كار خواهد داشت. به نظر من وزارت ورزش و جوانان باید زودتر تكلیف فدراسیون را مشخص نماید.
منبع:

1398/08/12
15:01:48
5.0 از 5
4420
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد