انجمن گلف NCGU
در نامه ای صورت گرفت؛

دستور سلطانی فر به مدیران ورزش برای کسب رای اعتماد سجادی از مجلس

دستور سلطانی فر به مدیران ورزش برای کسب رای اعتماد سجادی از مجلس

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش در نامه ای به مدیران حوزه های مختلف، پشتیبانی از گزینه دولت سیزدهم برای تصدی وزارت ورزش و جوانان را مورد تاکید قرار داده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در حالی از امروز شنبه توسط نمایندگان مجلس شروع شد که حمید سجادی گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان است.
نام سجادی که اتفاقا در کارنامه ورزشی خود سابقه فعالیت در وزارت ورزش در دولت احمدی نژاد را هم دارد، ۲۰ مردادماه در فهرست وزرای پیشنهادی سید ابراهیم رئیسی برای تشکیل کابینه دولت سیزدهم و عرضه به مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
از آن روز تابحال اهالی ورزش شامل مدیران، مربیان، ورزشکاران و.... به شکلی پشتیبانی از حمید سجادی را پیگیر بوده اند که به نظر می آید این مورد بی ارتباط با مکاتبه مسعود سلطانی فر با معاونان خود و دیگر مدیران ارشد ورزش و تاکید بر پشتیبانی از گزینه معرفی شده برای تصدی وزارت ورزش نباشد.
این نامه سه روز بعد از معرفی حمید سجادی بعنوان گزینه پیشنهادی تصدی وزارت ورزش یعنی به تاریخ ۲۳ مردادماه از سوی مسعود سلطانی فر در اختیار معاونان وزارت ورزش، روسا و سرپرستان فدراسیون ها، مدیران کل ورزش و جوانان استان ها، مدیران کل ستادی وزارت ورزش، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و حتی مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قرار گرفت.
در این نامه آمده است:
«با توجه به این که جناب آقای دکتر سید حمید سجادی از جانب رئیس جمهور محترم بعنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شده اند، مقتضی است همه مدیران وزارت ورزش همکاریهای لازم را در جهت کسب رای اعتماد ایشان از مجلس معمول و اطلاعات درخواستی و مورد نیاز را به نحو شایسته در اختیار ایشان قرار دهند.»

دولت سیزدهم از ۱۴ مردادماه با برگزاری مراسم تحلیف سید محمد ابراهیم رئیسی بعنوان رئیس جمهور جدید به صورت رسمی شروع به کار کرد.
در حال حاضر و تا زمان تعیین تکلیف متصدی وزارت ورزش در این دولت، مسعود سلطانی فر کماکان مسئولیت رسیدگی به رتق و فتق این وزارت خانه را عهده دار خواهد بود. وی از ۱۱ آبان ماه سال ۹۵ در دولت یازدهم متصدی وزارت ورزش شد و بعنوان گزینه پیشنهادی دولت دوازدهم هم توانست رای اعتماد مجلسی ها را برای ادامه مدیریت ورزش به دست آورد.


منبع:

1400/05/31
11:56:23
0.0 از 5
1041
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد