انجمن گلف NCGU

دوومیدانی کاران ناشنوا به دنبال کسب مدال در لهستان

دوومیدانی کاران ناشنوا به دنبال کسب مدال در لهستان

رئیس انجمن دوومیدانی ناشنوایان اظهار داشت: تلاش بر این است که بعد از 2 سال دوری از مسابقات، در قهرمانی جهان لهستان حضور قدرتمندی داشته باشیم.احمد صائبی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان ناشنوایان از ۳۱ مرداد به مدت یک هفته در لهستان برگزار می گردد که جهت شرکت در این مسابقات ۴ دوومیدانی کار در رشته های دوی سرعت، پرتاب دیسک و دهگانه ۳۰ مرداد عازم لهستان می شوند.

وی اظهار داشت: این اعزام در شرایطی صورت می گیرد که دوومیدانی کاران ناشنوا به سبب کرونا ۲ سال در هیچ تورنمنت برون مرزی حضور نداشتند و برای نخستین بار عازم مسابقات قهرمانی جهان می شوند.

وی از سجاد پیرآیقرچمن (پرتاب دیسک)، یاشار وقار (دهگانه)، طارق عبیات و هاشم یادگاری (دونده دوی صد و دویست متر) بعنوان دوومیدانی کاران ناشنوا اعزامی به لهستان نام برد.

رییس انجمن دوومیدانی ناشنوایان اشاره کرد: ۴ دوومیدانی کار اعزامی هم اکنون تمرینات خودرا زیر نظر عرفان صفاری و صادق قربانی (مربیان تیم ملی) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب پیگیری می کنند و این تمرینات تا ۳۰ مرداد پیش از اعزام دوومیدانی کاران به لهستان ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که تا چقدر شانس کسب مدال در لهستان داریم، اضافه کرد: در دوی سرعت و پرتاب دیسک شرایط ورزشکاران برای کسب مدال راضی کننده است و من امیدوارم در این دو ماده بعد از ۲ سال دوری از مسابقات به مدال دست پیدا نماییم.

صائبی در آخر اظهار داشت: امیدوارم مسابقات قهرمانی جهان لهستان شروع خوبی برای دوومیدانی کاران ناشنوا برای شرکت در مسابقات المپیک برزیل باشد.
1400/05/27
23:51:13
0.0 از 5
899
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد