انجمن گلف NCGU
بعد از دو سال مدارا؛

کار شمشیرباز المپیکی ایران بالاخره به جراحی کشید

کار شمشیرباز المپیکی ایران بالاخره به جراحی کشید

مجتبی عابدینی ملی پوش شمشیربازی کشورمان که با وجود مصدومیت در بازی های المپیک توکیو شرکت کرد طی هفته های آتی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، مجتبی عابدینی در حالی برای سومین دوره متوالی در بازی های المپیک شرکت کرد که درگیر یک لطمه دیدگی کهنه و قدیمی از ناحیه کتف دست راست بود. این مصدومیت بهمن ماه سال ۹۸ عابدینی را گرفتار کرد اما این ملی پوش شمشیربازی با آن مدارا کرد تا بتواند روند آماده سازی خود برای حضور در بازی های توکیو بدون وقفه پیگیری کند.
آزمایش «ام.آر.آی» اولیه که از ناحیه لطمه دیده دست راست عابدینی به عمل آمده بود حکایت از درگیری و پارگی در عضلات کتف داشت، بنا بر این برای عابدینی استراحت مطلق همراه با داروهای درمانی تجویز شد و تا حد امکان دوری از جراحی؛ بدین ترتیب عابدینی دو بار مبادرت به تزریق «پی.آر. پی» کرد اما با این وجود با درد تمریناتش را دنبال کرد.
حضور با این شرایط در المپیک توکیو منجر به تشدید مصدومیت مجتبی عابدینی شده است طوری که طبق آزمایش جدید «ام.آر.آی» وی با یک پارگی جدید در عضلات کتف دست راست روبه رو شده است طوریکه نیاز به جراحی برای وی ضروری شده است.
فدراسیون شمشیربازی پیگیر است تا با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی شرایط را به شکلی مهیا کند که دکر بابک امینی جراحی عابدینی را انجام دهد. امینی پزشک معالج حمیده عباسعلی و سهراب مرادی در آلمان بود. وی مدتی است که به تهران سفر کرده است.
هنوز زمان جراحی مجتبی عابدینی معین نیست اما مقرر است طی هفته های آتی این مهم صورت گیرد.

1400/05/24
14:27:10
0.0 از 5
892
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد