انجمن گلف NCGU
المپیك ۲۰۲۰ توكیو؛

پاداش پای سکوی زارع و گنج زاده پرداخت گردید

پاداش پای سکوی زارع و گنج زاده پرداخت گردید

انجمن گلف: پاداش پای سکوی آخرین مدال آوران کاروان ایران در المپیک توکیو به همراه کادر فنی و سرپرستان تیم ها پرداخت گردید.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، پاداش یورویی پای سکوی کمیته ملی المپیک بعنوان پاداش مدال آوران المپیک ۲۰۲۰ توکیو بامداد امروز یکشنبه با حضور کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته، نصرالله سجادی سرپرست کاروان به امیرحسین زارع و سجاد گنج زاده و کادر فنی و سرپرستان رشته های کشتی و کاراته پرداخت گردید.
در این مراسم به سجاد گنج زاده دارنده مدال طلا کاراته ۱۰ هزار یورو و به امیرحسین زارع دارنده مدال برنز کشتی آزاد ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی اهدا شد.
برای کادر فنی و سرپرستان تیم های تیراندازی ۷۰۰۰، کشتی آزاد ۵۹۵۰، کشتی فرنگی ۹۴۵۰، وزنه برداری ۳۵۰۰ و کاراته ۷۰۰۰ یورو معادل ۷۰٪ پاداش دریافتی ورزشکاران در نظر گرفته شده است که در اختیار روسای فدراسیون قرار گرفته تا به تشخیص خود پرداخت کنند.
پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازی ها پرداخت می شود و بدیهی است که طبق مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از طرف دولت به مدال آوران این دوره از بازی های المپیک نیز بعد از بازگشت به کشور و با حضور رییس جمهور اهدا خواهد شد.
بر اساس مصوبه وزارت ورزش پاداش کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و۲۵۰ میلیون تومان و مدال برنز ۷۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شد.
طبق مصوبه هیات اجرائی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰ هزار، ۵ هزار و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو اهدا می شود.


منبع:

1400/05/19
22:13:46
0.0 از 5
834
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد