انجمن گلف NCGU
ایزدیار:

تلاش دارم مدال های پاراآسیایی جاکارتا را در چین باردیگر تکرار کنم

تلاش دارم مدال های پاراآسیایی جاکارتا را در چین باردیگر تکرار کنم

به گزارش انجمن گلف قهرمان بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: تلاش دارم افتخارآفرینی که در جاکارتا داشتم در بازی های پاراآسیایی ۲۰۲۲ چین هم تکرار کنم.شاهین ایزدیار در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که با وجود تشدید بیماری کرونا و تعطیلی استخرها، آیا تمرینات آبی خویش را متوقف کرده اید یا تداوم دارد؟ اظهار نمود: تمریناتم متوقف نشده و روزی ۶ جلسه شنا در استخر آزادی و ۳ جلسه کار بدنسازی انجام می دهم تا از نظر بدنی گرفتار افت نشوم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در شرایط کنونی، نگرانی از مبتلا شدن به بیماری کرونا ندارید، تصریح کرد: در استخر نگرانی وجود ندارد، تنها مشکل استفاده از سالن بدنسازی است که متاسفانه به علت عمومی بودن خیلی شلوغ است، البته من با ماسک تمرینات بدنسازی خویش را پیگیری می کنم، اما چون هنوز واکسن نزده ام، نگرانم که باردیگر به کرونا مبتلا شوم.

ایزدیار در پاسخ به این پرسش که از نظر بدنی در چه شرایطی قرار دارید، اضافه کرد: سال جاری از نظر بدنی به آمادگی نسبی خوبی رسیده ام و تا حدودی افت سال قبل را جبران کرده ام، هدفم بر این است که با حفظ آمادگی بدنی خویش را برای مسابقات کسب سهمیه ورودی بازی های پاراآسیایی ۲۰۲۲ چین آماده کنم.

قهرمان شنای بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: آخرین مسابقه ای که در شنای معلولان شرکت کردم مسابقات جهانی لندن در سال ۲۰۱۹ بود که در شنای ۱۰۰ متر قورباغه موفق شدم در رنکینگ پنجم جهان قرار بگیرم، از آن زمان تابحال نه اردویی برگزار شده و نه به تورنمنت برون مرزی اعزام شدیم، امیدوارم اردوی شنا زودتر برگزار گردد و تا آخر سال حداقل یک تورنمنت برون مرزی برای شنا پیشبینی شود تا باردیگر بتوانم در چین افتخارآفرینی کنم.

وی تصریح کرد: انتظار دارم کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولان شنا را نیر مورد حمایت خود قرار دهند و این طور نباشد که ۲ ماه مانده به بازیهای پاراآسیایی چین تازه به فکر برگزاری اردو برای شناگران باشند.

ایزدیار در انتها پیرامون این پرسش که آیا هنوز هم تمرینات را به صورت آماتور دنبال می کنید، خاطرنشان کرد: تمرینات حرفه ای خویش را مدتی است که در شنای ۱۰۰ متر قورباغه و کرال سینه برای بازیهای پاراآسیایی چین آغاز کرده ام و شرایطم راضی کننده است.

منبع:

1400/05/18
23:48:37
0.0 از 5
927
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد