انجمن گلف NCGU
رمضی:

ورزش کارگری نیاز به نگاه حرفه ای و تخصصی رسانه ها دارد

ورزش کارگری نیاز به نگاه حرفه ای و تخصصی رسانه ها دارد

رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار در محل فدراسیون برگزار شد، اظهار داشت: ورزش کارگری نیازمند به اطلاع رسانی، آگاهی سازی و فرهنگ سازی است تا جایگاه خودرا پیدا و موثر باشد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، جواد رمضی رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری با تبریک روز خبرنگار، اظهار نمود: یک رسانه فعال و موفق می تواند به آگاهی بخشی جامعه هدف کمک نماید و اعتماد و موفقیت را به لایحه های مختلف جامعه انتقال دهد.

وی اضافه کرد: ورزش کارگری نیازمند به معرفی، فرهنگ سازی و جریان سازی در جامعه هدف است تا جایگاه خودرا پیدا کند و موثر باشد.

رمضی اشاره کرد: رویکرد رسانه درباب ورزش کارگری با رویکرد سایر رشته ها باید متفاوت باشد و نگاه ویژه ای به ورزش کارگری داشته باشند.

وی اظهار داشت: هر چند کرونا تاثیر بد بر کارهای رو به رشد ورزش کارگری داشت، اما کوشیدیم با تِغییر در رویکرد برنامه ها مانع توقف کارهای ورزش کارگری امسال شویم.

در ادامه این جلسه، مرتضی اسماعیلی دبیر فدراسیون ورزش کارگری اظهار نمود: فلسفه اصلی این فدراسیون سلامت محور و ایجاد شادی و نشاط در میان جامعه کارگری و در نهایت افزایش راندمان است، خیلی نگاه قهرمانی نداریم.

وی اظهار داشت: از سال ۹۳ تا حالا اگر موفقیتی در این فدراسیون حاصل شده مدیون همراهی رسانه ها با این فدراسیون است.

دبیر فدراسیون آماتور ورزش کارگری اشاره کرد: متاسفانه از اسفند سال ۹۸ به سبب شیوع بیماری کرونا، بسیاری از کارهای ورزش کارگری تعطیل شد و برنامه های فدراسیون به تعویق افتاد اما در سال قبل به سبب اینکه زیرساخت ها برای فعالیت ورزش کارگری در زمینه فضای مجازی برقرار شد موفق شدیم ۵۵ رویداد قهرمانی کشور را برگزار نماییم و با حرکت به سمت فضای مجازی نقطه ضعف ها را پوشش دهیم تا جامعه کارگری رها نشود.

دبیر فدراسیون همین طور با اشاره به راه اندازی سامانه آموزش ورزش کارگری اظهار داشت: سال قبل با راه اندازی این سامانه رشد شایان توجهی در برگزاری دوره های آموزشی داشتیم.

وی اضافه کرد: پویش دوشنبه های ورزش کارگری یکی از اقدامات موثر در فعال کردن ورزش کارگری در کارخانجات بود که متاسفانه کرونا تمام برنامه های کارگری را تحت پوشش قرار داد و امسال شرایط برگزاری این طرح را نداشتیم.

دبیر فدراسیون ورزش کارگری یکی از اشکالات این فدراسیون را نداشتن کرسی های بین الملل عنوان نمود و اشاره کرد: هر چند در این عرصه ضعف داریم، اما هم اکنون عضویت ۳ فدراسیون جهانی ورزش کارگری، ورزش شرکتها و فوتبال را برعهده داریم که افتخار بزرگی برای ورزش کارگری است.

وی در آخر با اشاره به برگزاری دومین دوره جام شرکتها در یونان، اضافه کرد: مقرر است این مسابقات مهرماه در آتن یونان اجرا شود که البته هنوز خبری در خصوص لغو یا به تعویق افتادن این مسابقات به دستمان نرسیده است. همین طور سومین دوره قوتبال جام شرکتها نیز از ۳۰ مهر تا سوم آبان در امارات برگزار می گردد که تیم مس سرچشمه نماینده فوتبال کارگری در این مسابقات است که البته هنوز در مورد این مسابقات نیز تا به الان اطلاعی درباب لِغو یا برگزاری مسابقات از طرف فدراسیون جهانی به فدراسیون ارسال نشده است.
1400/05/18
10:03:07
0.0 از 5
1027
تگهای خبر: آموزش , تیم , سلامت , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد