انجمن گلف NCGU

مشکل دوچرخه تنها نماینده دوچرخه سوار اعزامی به پارالمپیک حل شد

مشکل دوچرخه تنها نماینده دوچرخه سوار اعزامی به پارالمپیک حل شد

انجمن گلف: مربی تنها نماینده دوچرخه سوار اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو از تهیه دوچرخه استقامت برای مهدی محمدی با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری آگاهی داد.فرهاد عصفوری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت دوچرخه مهدی محمدی، اظهار نمود: هفته گذشته دوچرخه استقامت مهدی محمدی تنها نماینده دوچرخه سوار ایران در بازی های پارالمپیک توکیو در جریان تمرینات گرفتار حادثه شد و دیگر امکان استفاده از آن دوچرخه وجود نداشت، طبق قولی که فدراسیون دوچرخه سواری برای خرید دوچرخه پیست به ما داده بود، بصورت اعتباری دوچرخه ای به مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان برای این ورزشکار خریداری کردیم که امیدوارم با کمک فدراسیون بتوانیم این مبلغ را پرداخت نماییم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته ملی پارالمپیک نیز در تهیه دوچرخه مقرر است حمایت مالی داشته باشد یا خیر، اظهار داشت: قبل از تهیه دوچرخه با کمیته ملی پارالمپیک مکاتباتی دراین زمینه داشتیم که البته تا به امروز پاسخی در خصوص حمایت کمیته ملی پارالمپیک برای خرید دوچرخه دریافت نکردیم.

عصفوری پیرامون این پرسش که آیا در تایم تریل انفرادی و پیست هم با مشکل دوچرخه مواجه هستید، اشاره کرد: در پیست مقرر است با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری بهترین دوچرخه فدراسیون در اختیار مهدی محمدی جهت شرکت در پارالمپیک گذاشته شود، در تایم تریل انفرادی نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که ارزیابی شما از وضعیت مهدی محمدی در بازی های پارالمپیک توکیو چیست، اشاره کرد: وی مقرر است در توکیو در ۳ ماده استقامت، ۴ کیلومتر پیست و تایم تریل انفرادی رکاپ بزند که امیدوارم به نتایج خوبی نائل شود.

مربی تیم پارادوچرخه سواری همین طور با اشاره به هدیه ۳ میلیون تومانی استاندار استان زنجان به تنها نماینده دوچرخه سوار و کادر فنی اعزامی به پارالمپیک توکیو، اظهار داشت: روز گذشته طی مراسمی این هدیه ناقابل توسط استاندار استان زنجان به مهدی محمدی و ۳ نماینده اعزامی این استان داده شد که البته این هدیه را قبول نکردیم. واقعا جای تاسف دارد که مسئولین با برگزاری چنین مراسم هایی بجای پشتیبانی از ورزشکار، تنها به دنبال تبلیغات و گرفتن عکس یادگاری با ورزشکاران اعزامی هستند.

عصفوری در آخر زمان اعزام تنها نماینده دوچرخه سوار ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو را ۲۹ مرداد عنوان نمود و اضافه کرد: مهدی محمدی ۵ شهریور در ۴ کیلومتر پیست، ۹ شهریور در تایم تریل انفرادی و ۱۲ شهریور در استقامت رکاپ خواهد زد.

منبع:

1400/05/11
22:09:37
0.0 از 5
872
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد