انجمن گلف NCGU

اعتراض کمیته ملی المپیک ایران به اظهارات توهین آمیز تیرانداز کره ای

اعتراض کمیته ملی المپیک ایران به اظهارات توهین آمیز تیرانداز کره ای

به گزارش انجمن گلف کمیته ملی المپیک ایران به دنبال اظهار نظر نادرست و توهین آمیز تیرانداز کره جنوبی طی نامه ای رسماً اعتراض خویش را به این حرکت غیر حرفه ای و خلاف واقع به کمیته بین المللی المپیک اعلام نمود.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، به دنبال اظهارات خلاف واقع تیرانداز کره ای که سراسر توهین و افترا به جواد فروغی نماینده شایسته کشورمان و طلایی المپیک ۲۰۲۰ توکیو بود کمیته ملی المپیک با ارسال نامه ای رسمی خواهان پیگیری و برخورد کمیته بین المللی المپیک به دنبال این اظهارات نادرست شد.
خبرها هاکی از آن است که دست اندرکاران وزارت امور خارجه هم مراتب ناراحتی و اعتراض خویش را نسبت به اظهارات نماینده تیراندازی کره به سفارت ایران در سئول کره جنوبی اعلام و خواهان پیگیری آن شدند.
بعد از پیگیری ها بعمل آمده صبح امروز نشریه جونگ آنگ ایلبو چاپ سئول نوشت: جین جونگ او، ورزشکار کره ای گفته که من به خاطر ایجاد جنجال با اظهارات نامناسب در حین مصاحبه با یک شرکت رسانه ای هنگام بازگشت به کره جنوبی در فرودگاه اینچئون عذرخواهی می کنم.
در گزارش این روزنامه به نقل از جونگ او آمده است: من عمیقا بر این حقیقت تاکید می کنم که در بررسی حقیقت ها بعد از شنیدن تنها آنچه در رسانه ها گزارش شده بود، فکر نکردم و اظهارات بحث برانگیزی را بیان کردم.
وی تصریح کرد: باید به بازیکنان دیگر و تلاش آنان توجه می کردم.
این تیرانداز اهل کره جنوبی افزود: من هم در گذشته از مقاله های غلط یا تحریف شده و اظهارنظرهای بدخواهانه رنج برده ام، ازاین رو عمیقا از دردی که باید جواد فروغی متحمل شود آگاه هستم. در آینده بیشتر در گفتار و عمل خود دقت خواهم کرد.
گفتنی است، جینک او بیانیه عذرخواهی خود بابت اعتراضات توهین آمیز و خلاف واقع خویش را در شبکه های اجتماعی خود هم به اشتراک گذاشته است.
کمیته ملی المپیک منتظر پاسخ نامه اعتراضی خود به کمیته بین المللی المپیک است که بمحض دریافت منتشر خواهد شد.1400/05/10
13:12:41
0.0 از 5
1055
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , شبكه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد