انجمن گلف NCGU
گزارش خبرنگار اعزامی انجمن گلف به توكیو

فرزانه فصیحی: این راه تازه شروع شده است

فرزانه فصیحی: این راه تازه شروع شده است

به گزارش انجمن گلف دختر دونده المپیکی ایران اظهار داشت: تجربه های خیلی خوبی از المپیک به دست آوردم و دیگر رقبا برایم عجیب و غریب نیستند.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، فرزانه فصیحی دونده ۲۹ ساله ایران پس از اختتام رقابتش با حریفان در المپیک توکیو و قرار گرفتن در رتبه پنجاهم بین ۵۴ نفری که در دور مقدماتی مسابقه دادند، اظهار داشت: مسابقه خوبی بود. المپیک میدان بزرگی است و انتظار نتیجه و تایم بهتری داشتم اما به امید خدا به زودی بهتر می شوم. این راه تازه شروع شده است. به نیمه نهایی فکر می کردم و اگر رکوردی که در تهران داشتم می زدم می توانستم به نیمه نهایی صعود کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا شب گذشته خوب استراحت کرده و استرسی داشته یا خیر اظهار داشت: دیشب خوب بود اما پیش از این یک دفعه دویده بودم ولی به هر حالا تجربه اش بزرگ بود.
دونده ۱۰۰ متر ایران افزود: خیلی برای این لحظه تلاش کردم و خوشحالم که اینجا بودم. هوا شرجی بود و به خاطر راند قبلی خسته شدم.
او درباب این که این آوردگاه برایش چطور بود؟ عنوان کرد: المپیک برای من کسب تجربه بود و بزرگترین آن بودن درکنار خوبهای جهان هست.
فصیحی در باره این که رویای او چه بوده است؟ اشاره کرد: رویای من همیشه رسیدن به المپیک بود و الان دیگر رسیدن به آن هیچ چیزی نیست و باید به رده های بالاتر بروم و رتبه ام بهتر شود. رقبایم عجیب و غریب نیستند و مثل خودمان هستند.
وی در مورد تاثیر پوشش در عملکردش اظهار داشت: نمی توانم بگویم که تاثیر ندارد.
فصیحی درباب این که اگر به عقب بازگردی چه چیزی را تغییر می دهی اظهار داشت: اگر به عقب بازگردم نمی دانم چه چیزی را عوض می کنم. تا جایی که می توانستم تلاش کردم و یک جلسه تمرین را هم از دست ندادم اما تجربه کسب کردن آسان نیست اما در نهایت به المپیک رسیدم.
دونده سرعت ایران در آخر درباب این که برنامه اش برای بازی های آسیایی چیست اظهار داشت: برای بازیهای آسیایی تلاشم بیشتر می شود و تا جایی که بتوانم تلاش می کنم مدال بگیرم.
منبع:

1400/05/08
12:29:34
0.0 از 5
835
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد