انجمن گلف NCGU
گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

نازنین ملایی: طوری پارو زدم كه برای فردا هم انرژی داشته باشم

نازنین ملایی: طوری پارو زدم كه برای فردا هم انرژی داشته باشم

قایقران المپیکی کشورمان بعد از آخر کارش در مرحله نیمه نهایی اظهار داشت: رقابت این مرحله را بگونه ای برگزار کردم که برای فردا هم انرژی داشته باشم.



به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، نازنین ملایی امروز در انتها رقابت با حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رقابت های روئینگ تک نفره بانوان در جایگاه ششم ایستاد و از صعود به فینال Aبازماند
این قایقران کشورمان در مورد عملکرد خود در این بخش از مسابقات اظهار داشت: رقابت امروز به معنای واقعی رقابت مرگ بود، نفراتی در گروهم قرار داشتند که فردا باید در فینال Aرقابت کنند و بطور حتم مدال طلا و نقره را کسب خواهند کرد.
وی افزود: در جریان مسابقه کاملاً می توانم حس کنم که رقبای من در چه مرحله ای هستند. پس از اینکه ۶۰۰ -۵۰۰ متر را پارو زدم متوجه شدم که رقیبانم خیلی قویتر از من هستند چون اصلاً این رشته متعلق به آنها و کشورشان است که وارد کشور ما هم شده است.
این ملی پوش قایقرانی کشورمان با اشاره به اینکه اگر می خواستم با سرعت آنها پیش بروم برای فردا هیچ انرژی برایم باقی نمی ماند، اظهار داشت: می توانستم با سرعت و قدرت اول کارم را ادامه دهم اما می دانستم در نهایت مقرر است همان پنجم یا ششم شوم. بهترین فکری که به ذهنم رسید این بود که مسابقه خوبی برگزار کنم و بگونه ای تا آخر خط بروم که برای فردا انرژی داشته باشم چون باید بدون فاصله و استراحت رقابت مرحله بعد را برگزار نماییم.
ملایی با یادآوری این که رقابت در فینال B روئیتک تک نفره بانوان برای کسب جایگاه هفتم تا دوازدهم است، اظهار داشت: رقابت در این مرحله را به این امید برگزار می کنم که بتوانم رنکینگ دوازدهمی که در اختیار دارم را ارتقا دهم.
این قایقران المپیکی در انتها اظهار داشت: جایگاه ۲۵ در بخش بانوان و ۲۲ در مردان بهترین جایگاه هایی است که تابحال توسط قایقرانان کشورمان در المپیک به دست آمده است، خدا رو شکر من توانستم در این دوره جایگاه ۱۲ را به دست بیاورم و امیدوارم آنرا بهبود ببخشم.

1400/05/07
21:33:01
0.0 از 5
1016
تگهای خبر: المپیك , رقابت , مسابقه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد