انجمن گلف NCGU
پرتابگر پارالمپیكی:

برای طلای پارالمپیك تلاش خواهم كرد

برای طلای پارالمپیك تلاش خواهم كرد

به گزارش انجمن گلف نایب قهرمان پارالمپیک ریو در پرتاب وزنه اظهار داشت: هرچند در فهرست نفرات اعزامی به توکیو در گروه شانس کسب مدال نقره قرار گرفتم، اما برای طلای پارالمپیک تلاش خواهم کرد.


سجاد محمدیان در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در بازیهای پارالمپیک هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست و حتی کسانی که در فهرست گروه چهارم قرار گرفتند احتمال دارد که به مدال برسند، در حقیقت همه چیز بستگی به روز مسابقات دارد که در آن روز چه شرایطی برای ورزشکار رقم بخورد.
وی اظهار داشت: من تا امروز تمرینات خوبی زیر نظر مربی تخصصی پرتاب وزنه داشتم و هدفم کسب مدال طلای پارالمپیک توکیو است.
محمدیان آخرین رکورد خودرا در پرتاب وزنه ۱۵ متر و ۲۱ سانتی متر عنوان نمود و اضافه کرد: تلاشم بر این است که این رکورد را ارتقاء دهم و برای نخستین بار به مدال طلای بازیهای پارالمپیک دست پیدا کنم.
این پرتابگر پارالمپیکی اضافه کرد: با تمرینات خوبی که تا به امروز داشتم از نظر آمادگی بدنی و روانی در وضعیت خوبی قرار دارم و تلاشم بر این است که با کسب بهترین نتیجه خستگی ۵ سال تلاش خودرا در توکیو جبران کنم.
او در آخر با اشاره به اینکه رنکینگ دوم جهان در پرتاب وزنه را دارم، اظهار داشت: چون احتمال دارد این پارالمپیک آخرین حضور من در پرتاب وزنه باشد، اهتمام دارم پارالمپیک را با دومین مدالم که طلا باشد به انتها برسانم.
منبع:

1400/05/06
09:14:59
0.0 از 5
898
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد