انجمن گلف NCGU
گزارش خبرنگار اعزامی انجمن گلف به توكیو

جنگ تن به تن سابریست ها برای رسیدن به باارزشترین مدال دنیا

جنگ تن به تن سابریست ها برای رسیدن به باارزشترین مدال دنیا

انجمن گلف: پنجمین روز بازی های المپیک می تواند به تاریخی ترین روز المپیک برای شمشیربازی ایران تبدیل گردد.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، فردا چهارشنبه پنجمین روز بازی های المپیک توکیو، می تواند روز بزرگی برای تیم ملی شمشیربازی ایران باشد. سابریست ها که در این سالهای اخیر موفقیت های مختلفی را به دست آورده اند، مقرر است دست به کار بزرگی بزنند و تاریخ سازی را در بازی های المپیک توکیو داشته باشد.

کسب سهمیه تیمی المپیک، کسب نخستین مدال قهرمانی جهان از با اهمیت ترین افتخارات تیم سابر ایران شمرده می شود و اگر فردا مدال المپیک توکیو هم به دست آید کلکسیون افتخارات این تیم کاملتر و بی نظیر تر خواهد شد.

تیم ایتالیا از تیم های مدعی و عنوان دار در جهان و المپیک است اما همین تیم سابقه مغلوب شدن برابر تیم ایران را در کارنامه دارد با توجه به این که تیم ایتالیا تیم قدرتمندی شمرده می شود اما تیم سابر ایران هم از شمشیر بازان بسیار با انگیزه بهره می برد و با توجه به این که سالها منتظر چنین لحظه ای بودند تا برای مدال المپیک تلاش کنند، بدین سبب به نظر نمی رسد که بخواهند به آسانی این فرصت را از دست بدهند و یا درگیر عناوین و اسم تیم ها شوند. فردا چهارشنبه رقابت دو تیم ایران و ایتالیا از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه به وقت توکیو شروع می شود. تیم ایران آخرین تمرین خودش را امروز بامداد انجام داد و اعضای تیم باتوجه به رقابت حساسی که پیش رو دارند، مقرر است تمام تمرکز خودرا در روی مسابقات فردا بگذارند از این گفتگو با رسانه ها را به پس از رقابت های فردا موکول کرده اند.

اعضای تیم ملی ایران: مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی

کادرفنی: پیمان فخری(سرمربی)، امین قربانی(مربی)

جدول مسابقات

یک هشتم نهایی:

مصر- ژاپن

یک چهارم نهایی:

ایران- ایتالیا

مجارستان -امریکا

برنده ژاپن و مصر - کره جنوبی

آلمان- روسیه
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1400/05/05
23:37:00
0.0 از 5
915
تگهای خبر: المپیك , بازی , برند , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد