انجمن گلف NCGU
پس از مثبت شدن تست كرونا دونده ۴۰۰ متر بامانع ایران

اخطار جدی رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی به المپیكی ها

اخطار جدی رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی به المپیكی ها

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به ورزشکارانی که در آستانه اعزام به المپیک توکیو هستند و ورزشکارانی که الان در دهکده بازی ها حضور دارند، به صورت جدی اخطار داد که پروتکلهای بهداشتی و فاصله اجتماعی را با وجود تزریق واکسن، به منظور پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا در دستور کار قرار دهند و به شدت از خود مراقبت کنند تا به این ویروس در کوران رقابت های المپیک مبتلا نشوند.


غلامرضا نوروزی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با مثبت شدن تست PCR مهدی پیرجهان، دونده ۴۰۰ متر بامانع ایران که مقرر است به المپیک توکیو ۲۰۲۰ اعزام شود، اظهار نمود: اساسا ورزشکار بمنظور انجام تمرینات و مواردی از این دست رفت و آمد داشته و قرنطینه صرف نبوده است.
او افزود: با وجود تزریق واکسن کرونا اما ورزشکاران هر لحظه باید مراقب باشند و این احتمال را در نظر بگیرند که ممکنست به کرونا مبتلا شوند.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه ورزشکاران باید بصورت جدی پروتکلهای بهداشتی را بمنظور مقابله با ویروس کرونا رعایت نمایند، اظهار داشت: نباید ورزشکاران به این امید باشند که با وجود تزریق واکسن به کرونا مبتلا نمی شوند و چون ۲ دز واکسن تزریق کرده اند دیگر کرونا نمی گیرند.
نوروزی با اشاره به اینکه تا جایی که بنده اطلاع دارم فدراسیون های ورزشی تمام تلاش و برنامه ریزی لازم را بمنظور جلوگیری از ابتلای ورزشکاران به کووید ۱۹ در دستور کار قرار داده اند، عنوان کرد: ورزشکاران باید بصورت شخصی و دقیق پروتکلهای بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت و به بهترین شکل ممکن از سلامت خود محافظت کنند.
وی افزود: المپیک محل برداشت زحمات است و از فدراسیون ها نیز درخواست می نماییم با برنامه ریزی و تلاش بیش تر بیش از قبل از ورزشکاران اعزامی مراقبت کنند تا زحمات چند سال اخیر، بیهوده هدر نرود.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در ارتباط با اعزام گروه دوم پزشکی ایران به المپیک توکیو، بیان کرد: گروه دوم فردا شب به توکیو اعزام می شود و با رفتن گروه دوم، گروه اول به تهران باز خواهند گشت.
منبع:

1400/05/04
21:04:00
0.0 از 5
859
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد