انجمن گلف NCGU
گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

سرمربی تیم ملی بوكس: مصدومیت شه بخش جای نگرانی ندارد

سرمربی تیم ملی بوكس: مصدومیت شه بخش جای نگرانی ندارد

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی بوکس ایران در باره آخرین وضعیت دنیال شه بخش توضیحاتی ارائه داد.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران پس از پیروزی دانیال شه بخش مقابل قهرمان آفریقا در اولین مسابقه خود در المپیک توکیو اظهار داشت: حریف دانیال خیلی قدر بود اما بوکسور کشورمان روی رینگ خیلی خوب و با فکر مبارزه کرد. خوشبختانه توانست مقتدرانه هم در سه راند قهرمان آفریقا را شکست دهد.
استکی اضافه کرد: خیلی خوب حریف را آنالیز کرده بودیم چون که قبلاً با حریف مراکشی مبارزه کرده بود و شناخت کافی از این حریف داشتیم. دانیال هوش بالایی دارد و این قضیه کمک کرد تا بهتر از محمد ماهوت مبارزه کند.
وی در مورد حریف مراکشی شه بخش اظهار داشت: محمد ماهوت چون توان مقابله با شه بخش را نداشت در فکر لطمه زدن بود.
استکی در مورد گارد خاص شه بخش اظهار داشت: دانیال آسان تر با گارد پایین مبارزه می کند. دارای انعطاف بدنی بالایی است و خیلی خوب حرکات جابه جایی را انجام می دهد. در حقیقت دانیال راحت اسیر مشت های حریف نمی گردد که از حسن های مبارزه ای اوست.
سرمربی تیم ملی در مورد لطمه دیدگی شه بخش اظهار داشت: متأسفانه در راند سوم مصدوم گردید و پیشانی اش شکاف عمیقی برداشت اما جای نگرانی نیست و به مبارزه روز چهارشنبه خواهد رسید.
استکی اشاره کرد: متأسفانه با تغییر مسابقه از دوشنبه به روز شنبه دانیال مجبور به کم کردن دو و نیم کیلو وزن شد که این کم کردن وزن تا حدودی در مبارزه امروز او تأثیر داشت.


منبع:

1400/05/02
22:28:17
0.0 از 5
841
تگهای خبر: المپیك , پیروزی , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد