انجمن گلف NCGU
سلطانی فر:

مجموعه ورزشی ایران همدل بودند

مجموعه ورزشی ایران همدل بودند

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: مجموعه ورزش ایران برای آماده سازی ورزشکاران همدل بود و امیدوارم که نمایندگان ما با آمادگی کامل در المپیک توکیو شرکت نمایند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم بدرقه گروه نخست کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو بیان کرد: شمارش معکوس چند روزی است شروع شده است تا آوردگاه بزرگ المپیک شروع شود. کاروان ورزشی ایران با بیشترین تعداد سهمیه در المپیک توکیو شرکت می کند. امسال با تدابیری که داشتیم بهترین امکانات، حمایت ها، اردوها و اعزام ها را فراهم کردیم تا ۶۸ سهمیه بگیریم و ۶۶ نفر اعزام می نماییم. سه سهمیه تیمی نیز داریم. امیدوارم ورزشکاران ما باتوجه به مسابقات مختلف و اعزام هایی که داشتند با آمادگی کامل در المپیک شرکت نمایند.
او افزود: همگرایی خوبی بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها به وجود آمد و همه با هم کار را جلو بردیم. تلاش بر این بود که از هر جهت خیال ورزشکاران را راحت نماییم. سال قبل یک سال کمک هزینه معیشتی دادیم. وقتی المپیک به تاخیر افتاد، کمک خودرا شش ماه دیگر اضافه کردیم. در بازدید از اردوها رضایت عمومی حاصل شده بود و پاداش ۳۰ میلیونی نیز به ورزشکاران دادیم. مردم ما بدانند المپیک میعادگاه بهترین ها است و اینگونه نیست هر کسی نیت کرد به المپیک برود. قهرمانان ما تلاش ویژه ای داشتند. مجموعه ورزش ایران همدل بود تا شرایط خوبی برقرار شود. حتما دعای خیر مردم پشت سر ورزشکاران خواهد بود.1400/04/26
21:26:33
0.0 از 5
893
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد