انجمن گلف NCGU
واكنش رییس فدراسیون سواركاری به ممنوع الخروجی دختر سواركار:

اختلافات خانوادگی دلیلش بود

اختلافات خانوادگی دلیلش بود

انجمن گلف: مسعود خلیلی می گوید که به سبب اختلاف خانوادگی و مشکلات به وجود آمده دختر سوارکار نمی تواند به مسابقات اعزام شود و این مساله ربطی به فدراسیون سوارکاری ندارد.


مسعود خلیلی در گفتگو با ایسنا درباب خبر ممنوع الخروجی ورزشکار دختر ۱۲ سال ایرانی توسط پدرش که موجب شد این ورزشکار نتواند در مسابقات جهانی سوارکاری نونهالان در روسیه شرکت کند، اظهار داشت: پدر این ورزشکار با مادرش اختلاف داشته و پدرش او را ممنوع الخروج کرد. البته قیم اصلی این دختر مادرش است چونکه مادر این ورزشکار به فدراسیون برگه ای ارایه داده که نشان میدهد قیم اصلی او مادرش است.
او افزود: به سبب اختلاف خانوادگی و مشکلات به وجود آمده این ورزشکار نمی تواند به مسابقات اعزام شود. این مساله ربطی به فدراسیون سوارکاری ندارد و ما نمی توانیم به زندگی خصوصی مردم ورود نماییم.
خلیلی اظهار نمود: باید اظهار داشت که اعزام از جانب فدراسیون بود. مادر این ورزشکار بوسیله دادگاه نامه ای را به تایید دفتر خانه رساند و آنرا به فدراسیون تحویل داد. در آن نامه که بارضایت مادرش صادر شده بود آمده که این دختر می تواند به مسابقات اعزام شود اما از جانب دیگر پدر او اقدامات قانونی انجام داده و دخترش را ممنوع الخروج کرده و این مسئله قضایی است و ربطی به فدراسیون ندارد. باید اظهار داشت که به سبب اختلافات خانوادگی این اتفاق افتاده است. فدراسیون می خواست یک ورزشکار را اعزام کند و بنا بر این اقدامات قانونی همچون ویزا و غیره را انجام داده است.
رییس فدراسیون درباره نمایندگان ایران در این مسابقات اظهار داشت: سه سوارکار دیگر از ایران در این مسابقات حضور دارند و مسابقات از فردا آغاز می شود که ۳ روز ادامه خواهد داشت.
منبع:

1400/04/24
12:13:23
0.0 از 5
878
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد