انجمن گلف NCGU
یك نماینده مجلس عنوان كرد؛

وزیر ورزش باید جوان و انقلابی باشد

وزیر ورزش باید جوان و انقلابی باشد

عضو فراکسیون ورزش مجلس یازدهم در مورد خاصیت های وزیر آینده ورزش اظهار داشت: این شخص باید جوان و انقلابی باشد و ارتباط خوبی هم با دولت و سازمان بودجه داشته باشد.سیدکاظم دلخوش اباتری با اشاره به شاخصه هایی که باید وزیر مد نظر دولت برای وزارت ورزش داشته باشد اظهار داشت: وزیری باید برای وزارت ورزش و جوانان انتخاب گردد که به روحیه و مسائل جوانان آشنا باشد و در بخش ورزش که سلامت جامعه را به دنبال دارد در جمع کردن جوانان و ورزش فردی توانمند در این حوزه باشد و با اشراف به همه این بخش ها درک، جرات و قدرت تصمیم گیری داشته باشد.
وی افزود: بسیاری از افراد هستند که ادعای همراهی با دولت را می کنند اما به دنبال سهم خواهی هستند.
سید کاظم دلخوش اباتری افزود: یکی از مشکلاتی که کشور ما امروز نسبت به سایر کشور ها دارد این است که ورزش ما متاسفانه از هم پاشیده است و پشت پرده سیاسی ورزش ما داغ تر از خود ورزش و جوانان است.
وی افزود: وزیر آینده باید این مسائل حاشیه ای و سیاسی را کم بکند و کسی باید در این جایگاه قرار بگیرد که بتواند نسبت به خواسته های ورزش و جوانان ما احساس مسئولیت کند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکند.
عضو فراکسیون ورزش مجلس یازدهم اظهار داشت: ورزشکاران و فدراسیون های مختلف ورزشی با کمبود اعتبارات برای امور جاری و حضور در مسابقات مختلف مواجهند و امیدواریم فردی که معرفی می شود ارتباط خوبی با دولت به خصوص سازمان برنامه و بودجه و رییس جمهور داشته باشد تا با همکاری مجلس اعتبارات مورد نیاز این وزارتخانه تامین گردد.
وی با تاکید بر اهمیت وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: یکی از پر اهمیت ترین وزارتخانه ها وزارت ورزش و جوانان است که ان شاالله دولت آقای رئیسی در زمان انتخاب وزرا سوابق مدیریتی در صف و ستاد افراد و جوان و انقلابی بودن را مورد توجه خواهند داشت تا جامعه ورزش و جوانان بتوانند به اهداف خود نزدیک شوند.

1400/04/23
11:27:08
0.0 از 5
1014
تگهای خبر: سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد