انجمن گلف NCGU

برگزاری المپیك توكیو همزمان با موقعیت اضطراری در توكیو

برگزاری المپیك توكیو همزمان با موقعیت اضطراری در توكیو

با بیان دولت ژاپن دوره چهارم موقعیت اضطراری به منظور مهار ویروس کرونا در توکیو شروع شده و در جریان بازی های المپیک هم ادامه خواهد داشت.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، «یوشیهیده سوگا» نخست وزیر ژاپن به منظور مهار کرونا چهارمین حالت اضطراری در توکیو را اعلام نمود.
این دوره تا ۲۲ آگوست (۳۱ مردادماه) ادامه خواهد داشت و بدین ترتیب زمان برگزاری بازی های المپیک (اول تا ۱۷ مردادماه) را هم در برمی گیرد باآنکه مقرر است این دوره بازی ها بدون حضور تماشاگر برگزار گردد.
طبق اعلام سایت kyodo news و با وجود اعلام وضعیت اضطراری در توکیو، برخی مردم همچنان نسبت به افزایش عفونت های ناشی از کرونا نگران هستند.
«توشی هیرو نوماتا» که ۶۰ سال دارد در این حوزه گفته است: طبیعی است که بازی ها بدون تماشاگر باشد اما مطمئناً سبب افزایش رفت و آمد مردم خواهد شد. من نگران هستم که این امر منجر به افزایش بیشتر تعداد عفونت شود.
همچنین زنی ۵۰ ساله از بخش میناتو توکیو از اعلامیه مکرر دولت در مورد موارد اضطراری COVID-۱۹ در پایتخت ابراز نا امیدی کرد و اظهار داشت: من در این تکرار فایده ای نمی بینم. همینطور فکر می کنم توضیحات کافی از دولت در مورد هدف آن عرضه نشده است.
«تورو کمادا» یکی از ساکنان شهر یائو در اوزاکا اظهار داشت: من می خواهم که دولت اقدامات کوتاه مدت مانند تحویل سریع واکسن ها را انجام دهد.
بر پایه این گزارش، میزان واکسیناسیون در ژاپن بسیار عقب تر از سایر کشورهای پیشرفته است و کمبودهای اخیر تأمین واکسن سبب سردرگمی شده است.
«کاتسونوبو کاتو» دبیر ارشد کابینه دولت ژاپن اعلام نمود که وضعیت اضطراری برای پیشگیری از شیوع کرونا از توکیو در تعطیلات تابستان و دوره تعطیلات پیش رو اعلام شده است.
وی در یک کنفرانس مطبوعاتی منظم اظهار داشت: ما از مردم تقاضای درک و همکاری می نماییم چونکه اعلامیه این دور برای اطمینان از پیشگیری از انفجار سراسری عفونت ها تا پیشرفت واکسن است.


منبع:

1400/04/22
16:05:26
0.0 از 5
877
تگهای خبر: المپیك , بازی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد