انجمن گلف NCGU
رشیدی:

دوچرخه سواری ۲۷ میلیارد بدهی داخلی و ۲۵ هزار فرانك بدهی خارجی دارد

دوچرخه سواری ۲۷ میلیارد بدهی داخلی و ۲۵ هزار فرانك بدهی خارجی دارد

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: فدراسیون دوچرخه سواری ۲۷ میلیارد تومان بدهی داخلی دارد و ۲۵ هزار فرانک هم به اتحادیه جهانی دوچرخه سواری بدهکار است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری به ریاست عبدالحمید احمدی در آکادمی ملی المپیک برگزار گردید.
محمود رشیدی رئیس فدراسیون در مجمع سالیانه بیان نمود: در پنجم خرداد بعنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدم. حالا می خواهم گزارشی از شرایط فدراسیون زمانی که تحویل گرفتم، بدهم. مسابقات قهرمانی کشور در سال ۹۹ به بهانه کرونا برگزار نشد و این کوتاهی سبب شد امتیاز رکابزنان ما در اتحادیه جهانی نصف شود. امحای ایمیل های ارسالی فدراسیون به اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، ما را با چالش جدی مواجه کرد. با عنایت به در پیش بودن المپیک و پارالمپیک، متاسفانه مسؤلان وقت حمایتی از رکابزنان المپیکی نداشتند. حتی پارالمپیک در نظر داشت که نماینده ایران را اعزام نکند که با جلسات مختلف نظرها را تغییر دادیم.
او افزود: در زمان سرپرستی فدراسیون، ۶۰۰ میلیون تومان از بدهی فدراسیون پرداخت گردید. حالا ۳ میلیارد تومان بدهی به شرکت توسعه و تجهیز داریم و از سال ۹۳ هم هیچ قراردادی با شرکت توسعه و تجهیز نداریم و بخاطر این بدهی مشکل قطعی آب و برق و راه ندادن رکابزنان به مجموعه را داریم.
رشیدی در مورد وضعیت ساختمان نیمه کاره فدراسیون خاطرنشان کرد: ساختمان نیمه کاره فدراسیون هم جزو معضلات فدراسیون است. دو واحد آپارتمان با سند ششدانگ در مرکز تهران به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بدون هیچ پشتوانه منطقی به فروش رسید و ۳۰۰ میلیون آن هزینه مالیات و عوارض شد. در مقابل، زمینی به مساحت ۸۰۰ متر به صورت استیجاری گرفته شد و طرحی برای ساخت بنای فدراسیون داده شد که قابلیت اجرا ندارد. شیشه های ساختمان ۶ متر و ۴۰ سانت در نظر گرفته شد که کل پول باید برای تهیه شیشه داده می شد.
او اضافه کرد: این بنا بوسیله ی یک دانشجوی سال اول معماری طراحی شده و اشکالات زیادی داشت همچون درب راهرو و دسترسی به پشت بام وجود نداشت. همینطور ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بدهی به پیمانکار وجود دارد که بخاطر دیرکرد این مبلغ افزایش پیدا کرده است. ۱۱ تا ۱۳ میلیارد برآورد هزینه برای ساخت مجموعه شده است. دو واحد که حالا ۱۰ میلیارد تومان ارزش دارد را از دست دادیم و الان ۲۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون بدهی داریم و مستاجر شرکت توسعه و تجهیز هم هستیم. از طرفی چطور امکان دارد در پایتخت زندگی نماییم اما افراد برای ساخت ساختمان از شهر اراک انتخاب شده باشند.
وی در مورد بدهی به اتحادیه جهانی دوچرخه سواری هم اظهار داشت: اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اعلام نموده فدراسیون ایران ۲۵ هزار فرانک سوئیس بدهکار است. این در شرایطی است که ایمیل ۱۰ ساله فدراسیون امحا شده است و ما نمی دانیم در چه وضعیتی هستیم و پیگیر این اتفاق هستیم چون مبحث ملی است.
وی در مورد عملکرد خود اظهار داشت: با وجود مدت زمان کمی که برای برگزاری قهرمانی کشور داشتیم، بلافاصله مسابقات را برگزار کردیم و نتایج آن در سایت اتحادیه جهانی به ثبت رسید. محل اسکان رئیس فدراسیون در سالن غذاخوری بود اما وضعیت را بهتر کردم و شش اتاق را تجهیز کردم.1400/04/20
22:42:11
0.0 از 5
847
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد