انجمن گلف NCGU
رییس فدراسیون دوومیدانی:

احسان حدادی حتما به المپیك می رود

احسان حدادی حتما به المپیك می رود

هاشم صیامی می گوید هدف احسان حدادی از حضور در لیگ ارزیابی فنی و جسمی خود است و حتما به المپیک توکیو اعزام می شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، احسان حدادی مقرر است در مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور که ۲۶ و ۲۷ تیر برگزار می شود، شرکت و خودرا ارزیابی کند. البته شنیده شده در صورتیکه حدادی از وضعیت رکوردی خود راضی نباشد یا مصدومیت دیسک کمرش امکان پرتاب های بلند را به او ندهد، از اعزام به توکیو منصرف شود اما رییس فدراسیون دوومیدانی این مساله را تکذیب نمود.

هاشم صیامی در گفت و گو با ایسنا به حضور حدادی در لیگ اشاره و بیان کرد: می خواهد در لیگ شرکت نماید تا وضعیت جسمی و فنی خودرا مورد ارزیابی قرار دهد. اما هر جور هم پرتاب کند به المپیک می رود. قرار بود تا المپیک چندین پرتاب داشته باشد اما مربی و پزشکان به او سفارش کردند تعداد پرتاب های بلندش را بکاهد. در لیگ هم ریسک نمی کند و فشار زیادی به خود نمی آورد.

او اضافه کرد: حدادی ۱۰۰ درصد و باتمام انرژی در المپیک شرکت می کند. می گوید تلاش می کنم تا پرتابی در شان خودم داشته باشم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد حسن تفتیان که در اردوی فرانسه به سرمی برد، اظهار داشت: دو روز دیگر به ایران برمی گردد. او با باشگاه پلیمرخلیج فارس قرارداد دارد اما نمی دانم در لیگ شرکت می کند یا نه. اگر مربی اش اجازه بدهد در لیگ هم مسابقه می دهد.
1400/04/16
12:52:31
0.0 از 5
986
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد