انجمن گلف NCGU
علی نژاد در مجمع فدراسیون عنوان كرد:

فدراسیون بولینگ و بیلیارد باید بتواند بخش خصوصی را جذب نماید

فدراسیون بولینگ و بیلیارد باید بتواند بخش خصوصی را جذب نماید

مجمع عمومی سالانه فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در سال 1399 به ریاست مهدی علی نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اجرا شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، مجمع عمومی سالانه فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در سال ۱۳۹۹ امروز شنبه به ریاست مهدی علی نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، پیمان فخری نماینده کمیته ملی المپیک و با حضور هاشم اسکندری رئیس، علی سلطانپور دبیر، سمیه موسوی نایب رییس بانوان و سایر اعضای مجمع بصورت حضوری و وبیناری در محل آکادمی ملی المپیک انجام شد.
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ضمن پرطرفدار معرفی کردن رشته های بولینگ، بیلیارد و بولس در مجمع عمومی سالانه این فدراسیون اظهار داشت: خوشبختانه علاقه مندی به این رشته ها در سطح جامعه زیاد است و طرفداران بسیاری دارد و این مساله مهمی است که باید از آن بهره گرفت.
وی افزود: اساسا با امکانات دولتی نمی توان به رشد و توسعه در سطح بالا امیدوار بود و باید از بخش خصوصی نیز در این راه کمک گرفت.
علی نژاد ضمن اشاره به اهمیت داشتن برنامه برای جذب بخش خصوصی تصریح کرد: باید با برنامه ریزی خوب و حساب شده بخش خصوصی را جذب کرد تا از این طریق باشگاه ها توسعه پیدا کرده و افراد بیشتری جذب این رشته ها شوند و به دنبال آن بتوان استعدادهای خوبی کشف و برای مدال آوری در آینده برنامه ریزی کرد.
وی با تاکید بر اهمیت حضور بخش خصوصی اضافه کرد: با حضور بخش خصوصی می توان درآمدزایی کرد و به نظر من فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس می تواند و باید به جایی برسد که دیگر نیازی به کمک های دولتی نداشته باشد که طی جلساتی که در آینده با رییس فدراسیون خواهیم داشت ابعاد آنرا بررسی می نماییم.

1400/04/14
10:00:17
0.0 از 5
855
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد