انجمن گلف NCGU
افقری :

برای ارتقای ركورد ملی در المپیك تلاش می كنم

برای ارتقای ركورد ملی در المپیك تلاش می كنم

به گزارش انجمن گلف شناگر ایرانی که موفق شد سهمیه B بازی های المپیک را به دست آورد اظهار داشت: باتوجه به مدت زمان کوتاه هدفم ارتقای رکورد ملی در المپیک است و برای کسب مدال در بازیهای آسیایی چین تلاش خواهم کرد.مهرشاد افقری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره کسب سهمیه ورودی B المپیک در شنا اظهار داشت: ما تفاوتی با تیم ملی نداشتیم از آنجائیکه تعداد زیاد بود در دو گروه تقسیم شدیم، گروه اول به مسابقات صربستان اعزام شدند و ما به بلغارستان رفتیم. باشگاه اریس اصفهان ما را حمایت کرد و ما بعنوان نماینده اصفهان در مسابقات کسب سهمیه شرکت کردیم. توانستم رکورد ملی را ارتقا بخشم و ورودی B المپیک را به دست آورم.
شناگر ایران افزود: باتوجه به مدت زمان کوتاهی که تا المپیک توکیو در پیش داریم برنامه کوتاه مدتم این است که رکورد ملی را ارتقا بخشم ولی نمی توان برای مدال المپیک توکیو برنامه ای داشت اما برنامه بلندمدتم برای ۴۱۳ روز آینده یعنی بازی های آسیایی چین است که تمام تلاشم را می کنم به مدال بازی های آسیایی برسم. برای رسیدن به این هدف به باور از طرف فدراسیون، بزرگان و مسئولان نیاز داریم و باید حمایت شویم.
وی اشاره کرد: تمریناتم را در استخر مروارید با حمایت باشگاه اریس انجام می دادم، دیلانچیان، جابرزاده رییس باشگاه اریس خیلی من را حمایت کردند در زمان اعزام به مسابقات بلغارستان جابرزاده در ضمن دو هفته ۱۴ بار از اصفهان به تهران سفر کرد تا کارهای اداری صورت گیرد، بسیار از آنها تشکر می کنم که من را در این راه حمایت کردند.
اصغری درباره پیگیری تمریناتش اظهار داشت: با توجه به این که تازه به ایران رسیده ام هنوز نامه نگاری ها صورت نگرفته و درحال حاضر در اصفهان تمرین می کنم منتظرم ببینم فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت.
شناگر ایران گفت: محمد علیرضایی ۱۴ سال پیش اولین شناگری بود که سهمیه مستقیم المپیک را کسب نمود اما شرایط کسب سهمیه من با علیرضایی بسیار متفاوت می باشد، او حدود ۹۰ روز در کرواسی با هزینه فدراسیون و زیر نظر مربی خارجی اردو برگزار کرد اما من هیچ یک از این شرایط را نداشتم حتی در تهران و در استخر آزادی تمرین نکردم بلکه در اصفهان و زیر نظر مربی ایرانی (گامر دیلانچیان) تمریناتم را پیگیری کردم. یک سال و نیم در هیچ مسابقه ای شرکت نداشتم اما بالاخره به هدفم رسیدم و سهمیه المپیک را کسب کردم.
وی در آخر اظهار داشت: از جابرزاده، دیلانچیان، گرامی، طباطبایی و آموزش و پرورش اصفهان بسیار تشکر می کنم که من را حمایت کردند امیدوارم در ادامه مسئولان نیز حمایت کنند.


منبع:

1400/04/13
12:04:20
0.0 از 5
929
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , باشگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد