انجمن گلف NCGU

رقیب كیانوش رستمی در آستانه از دست دادن المپیك به علت مصرف حشیش

رقیب كیانوش رستمی در آستانه از دست دادن المپیك به علت مصرف حشیش

وزنه بردار کشور شیلی به علت مصرف حشیش در خطر از دست دادن بازی های المپیک توکیو قرار گرفته است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، با وجود این که فدراسیون جهانی وزنه برداری ماه پیش سهمیه های المپیک را اعلام نمود اما از آن موقع تابحال شاهد اتفاقاتی هستیم که سبب ایجاد تغییراتی در این فهرست می شود.

برخی کشورها مانند رومانی به علت دوپینگ، شانس حضور در المپیک را از دست دادند و نمایندگانشان حذف شدند و برخی ورزشکاران خودشان به علت دوپینگ یا فرار از تست دوپینگ از فهرست کنار گذاشته شدند.

ساموآ هم به علت تصمیم دولتش نمایندگان خویش را حذف نمود اما در جدید ترین اتفاق، یک وزنه بردار دیگر به علت مصرف حشیش درحال از دست دادن المپیک توکیو است.

آرلی مندز وزنه بردار اهل شیلی که در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ رقیب کیانوش رستمی بود و قهرمان شد، در دسته ۸۱ کیلوگرم مجوز المپیک گرفت، تستش از لحاظ مصرف حشیش مثبت شده و تا فردا (یکشنبه) فرصت تجدید نظر دارد در این غیر صورت المپیک را از دست می دهد.

مسئولیت اثبات این که با مصرف حشیش قصد افزایش عملکردش را نداشته بر عهده خود ورزشکار است.

مدت زمان تعلیق برای مصرف حشیش سه ماه است که در این صورت این ورزشکار المپیک را از دست می دهد و احیانا نماینده کانادا جایگزین او می شود.

منبع:

1400/04/12
17:09:17
0.0 از 5
800
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد