انجمن گلف NCGU
انتقاد گنج خانلو بعد از اعزام نشدن به مسابقات تركیه:

وعده پوچ می دهند

وعده پوچ می دهند

به گزارش انجمن گلف دوچرخه سوار ملی پوش ایران با ناراحتی از اعزام نشدن به مسابقات ترکیه اظهار داشت: وعده اعزام به مسابقات می دهند اما این وعده ها پوچ هستند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در صورتیکه سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری در گفتگو با ایسنا اعلام نمود که پنج رکابزن مرد به مسابقات ترکیه اعزام می شوند اما فدراسیون تنها، رکابزن المپیکی ایران را راهی این مسابقات کرد. بدین جهت این مسئله موجب ناراحتی محمد گنج خانلو دوچرخه سوار شاخص ایران شده است.
گنج خانلو در گفتگو با ایسنا در مورد اعزام نشدن به مسابقات ترکیه بیان کرد: ابتدا وعده مسابقات ترکیه را دادند اما بعد تنها برای یک دوچرخه سوار و یک مربی بلیت گرفتند و به ما هم وعده دادند که مسابقات بعدی اعزام می شویم در صورتیکه اساسا این وعده هم پوچ است. بدین جهت خودم تصمیم دارم که با هزینه شخصی در مسابقات ترکیه شرکت کنم.
گنج خانلو با اشاره به این که قبلا هم وعده اعزام به مسابقات اروپایی داده شده بود، اشاره کرد: ماه ها پیش وعده اعزام به مسابقات اروپایی جهت آماده سازی و انتخابی برای المپیک داده شد اما یک دفعه هم پاسپورت ما را نگرفتند یا درخواست ویزا ندادند.

وی در ادامه از نحوه انتخاب دوچرخه سوار برای المپیک هم گلایه نمود و اظهار داشت: نحوه رکاب زدن دوچرخه سواران در مسابقات داخلی و بین المللی نادیده گرفته شد. همین طور در نظر نگرفتند چند سال اخیر هر ورزشکار چگونه رکاب زده و در مسابقات بزرگ چه نتایجی گرفته است. بازیهای آسیایی جاکارتا و قهرمانی آسیا ازبکستان هر دو مسیر سربالایی داشتند و در صورتیکه برخی ها در میان آسیایی ها هم نتیجه نگرفتند، من در قهرمانی آسیا مدال طلا گرفتم.

گنج خانلو همین طور اشاره کرد: در طول این مدت هم نقطه ضعف هر کسی را نشانه گرفتند و هر کدام را به یک نحوی ناامید کردند و کنار گذاشتند. در صورتیکه هیچ گاه تست CBC گرفته نمی شد، فقط برای حذف یک نفر از این تست استفاده کردند و وقتی آن یک نفر کنار گذاشته شد دیگر خبری از انجام تست نشد این در حالی بود که هر لحظه رقابت حساس تر و انتخابی ها مهم تر می شد. حتی در شرایطی که ما تلاش می کردیم از بین ۱۲ ورزشکار مرحله اول اردو، حذف نشویم به یک نفر که در اردو نبود فرصت باردیگر دادند. به ما گفتند که مشکل کرونا داشته و بنا بر این به اردو نیامده است اما بعدا متوجه شدیم در تمرین گروهی شهر خود شرکت کرده است.

رکابزن ایران همین طور عنوان نمود که اطلاعات نادرست بین کمیته فنی و ورزشکاران رد وبدل شده است و افزود: آمار نادرست از ورزشکاران به اعضای کمیته فنی و فدراسیون انتقال می دادند و برعکس اطلاعات نادرستی از کمیته فنی و فدراسیون به ما ورزشکاران منتقل می کردند. در صورتیکه بیش از ۱۰ مورد می توانست برای انتخاب دوچرخه سوار المپیکی مد نظر باشد اما فقط این که دوچرخه سوار سربالارو باشد را مد نظر قرار دادند. نکته این است نمایندگان ما در المپیک ریو هم که این تخصص را داشتند، گرفتار مشکل داشتند. مسابقه انتخابی هم فقط در راه های سربالا که مختص یک نفر خاص بود، انجام شد. البته تفاوت فاصله من با فردی که انتخاب شده است در راه های سربالایی، در مجموع یک دقیقه بود. این نکته هم وجود دارد که بیشتر امتیاز ایران برای کسب سهمیه المپیک را خود من گرفتم.
منبع:

1400/04/10
23:58:49
0.0 از 5
961
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد