انجمن گلف NCGU

برگزاری انتخابی تیم ملی غواصی در كیش

برگزاری انتخابی تیم ملی غواصی در كیش

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی اظهار داشت: چون غیر المپیکی هستیم سهم بودجه اختصاص یافته از جانب وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون امسال خیلی کم بود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی حیدری در حاشیه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی اضافه کرد: با عنایت به شرایط انتشار کرونا و پیشبینی که کرده بودیم مسابقات بین المللی نجات غریق هر دو سال یک مرتبه برگزار می گردد که سال جاری مسابقه ای برگزار نمی گردد اما برای نخستین بار در نظر داریم تیم غواصی را به مسابقات جهانی در ترکیه اعزام نماییم.

وی ضمن اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی غواصی اضافه کرد: این مسابقات مرداد ماه در جزیره کیش برگزار می شود، البته با عنایت به شرایط نامطلوب استانهای جنوب کشور از نظر انتشار کرونا که در شرایط سیاه قرار دارند، اگر با مشکلی مواجه نشویم مسابقات انتخابی را مرداد در جزیره کیش برگزار خواهیم کرد.

حیدری افزود: به دنبال آن هستیم که بعد از برگزاری مسابقات انتخابی، تیم ملی غواصی را جهت شرکت در رقابت های جهانی ترکیه آماده نماییم که این مسابقات هم آبان ماه برگزار می گردد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از برگزاری مسابقات جهانی غواصی در ترکیه، سپس مسابقات جهانی دیگری هم اواخر سال در تایلند پیشبینی شده است که از راه اسپانسر، تیم را به این مسابقات اعزام خواهیم کرد.

رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی همینطور درباره بودجه فدراسیون اظهار نمود: با عنایت به درصدی که وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ها امسال اختصاص داد، بودجه فدراسیون ما هم افزوده شده که البته فرق بودجه سال جاری ما با سالهای گذشته این است که باید گزارش عملکرد دهیم و سپس بودجه دریافت نماییم که خوشبختانه تا به امروز مرحله به مرحله بودجه خویش را دریافت کرده ایم.

وی در انتها میزان بودجه اختصاص یافته به فدراسیون نجات غریق و غواصی را حدود ۲ میلیارد تومان عنوان نمود و اضافه کرد: چون فدراسیون غیرالمپیکی هستیم، سهم ما از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بسیار کم است.
1400/04/09
20:05:49
0.0 از 5
892
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد