انجمن گلف NCGU
واكنش ایرانمنش به غیبت در اردوی ملی:

مجبورم درسم را تمام كنم

مجبورم درسم را تمام كنم

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز زنان می گوید به علت اتمام رساله خود در مقطع دکتری در اردوی تیم ملی حضور ندارد اما در جریان روند آماده سازی بازیکنان است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران شهریور ۱۴۰۰ مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو دارد. بر همین مبنا اردوهای آماده سازی خویش را شروع کرده است. شیما صفایی، مهشید اشتری و مریم فرعی سه ملی پوش حاضر در این اردو هستند که زیر نظر منصوره رضایی مربی تیم ملی کار می کنند. ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی هم که به کرونا مبتلا شده است، پس از اتمام دوران قرنطینه خود به جمع سایر بازیکنان اضافه می شود. نکته قابل توجه در این اردو حضور نداشتن حمیده ایرانمنش، سرمربی تیم ملی است.

ایرانمنش در گفتگو با ایسنا به عدم حضور در اردوی ملی اشاره و بیان نمود: کمی درگیر رساله ام در مقطع دکتری هستم. چندین سال در تیم ملی بودم و همین شرایط تحصیلی را برایم سخت کرده است اما باید آنرا به پایان برسانم و زمان زیادی هم ندارم، بنابراین از قبل با مسؤلان فدراسیون هماهنگ کرده بودم که گفتند مشکلی نیست و همکاری می کنند. از طرفی چند روز اول را در اردو بودم و تمام برنامه ها را به خانم رضایی دادم که بدون هماهنگی با من هیچ کاری نمی نماید.

او اضافه کرد: خانم رضایی با من در ارتباط می باشد و از لحظه به لحظه اردو گزارش می دهد. گاهی هم به صورت آنلاین در تمرینات تیم ملی حضور دارم. از طرفی در این اردو مربی بدنساز را هم به تیم اضافه کرده ایم و هماهنگی های لازم را با روانشناس انجام داده ایم. از آنجایی که از قبل پیشبینی می کردم روزهای آخر در اردو نباشم تمام برنامه ها را با جزئیات به فدراسیون عرضه کردم. خوشبختانه هیچ مشکلی تابحال پیش نیامده و اردو روال عادی خویش را طی می کند. بسیاری از وقت من با بازیکنان می گذرد و تنها حضور فیزیکی ندارم.

سرمربی تیم ملی در مورد زمان بازگشت خود به تمرینات ملی پوشان اظهار داشت: اردوی اول چهارم خرداد تمام می شود و فصل امتحانات بازیکنان ما شروع خواهد شد. خانم اشتری و فرعی دانشجو هستند و خانم صفایی هم مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان را در پیش دارد. اردوی بعدی را بلافاصله پس از امتحانات بازیکنان از دهه سوم تیرماه شروع می نماییم. تمام تلاشم را می کنم که رساله ام را به سرانجام برسانم و برای حضور در آن اردو مشکلی نداشته باشم.

او در واکنش به این شایعه که شهسواری به کرونا مبتلا نشده است و به علت عدم حضور سرمربی حاضر نشده در این اردو شرکت کند، اظهار داشت: هیچ کدام از بازیکنان اطلاع نداشتند که مقرر است در این اردو نباشم. اجازه داده بودند یک روز برای هماهنگی به اردو بیایم اما چند روز ماندم و تمام تلاشم این بود که از اردو خارج نشوم اما شرایط برایم سخت بود. از طرفی خانم شهسواری می گوید وقت کمی دارد و باید در اردو حاضر باشد.

ایرانمنش در مورد وضعیت آمادگی ملی پوشان در اردوی اول بیان نمود: آنگونه که باید از بازیکنان راضی نیستم. تمرینات را فشرده کرده ایم و به آنها گفته ایم کار سختی داریم. تیم ملی درحال پوست اندازی است، بعضی از بازیکنان قبلی کنار رفته اند و نسل جدیدی به سطح بزرگسالان وارد شده است. تیم فعلی در مقایسه با تیم حاضر در مسابقات قهرمانی آسیایی دو سال قبل ۵۰ درصد تغییر کرده، ازاین رو کار دشوار می باشد.

سرمربی تیم ملی در افزود: خانم فرعی نخستین حضور خویش را در تیم ملی بزرگسالان تجربه می کند، خانم اشتری سه سال است که به مسابقه برون مرزی اعزام نشده، خانم صفایی کم تجربه است و خانم شهسواری هم گرفتار کرونا شده است. هر چند خوشبختانه از نظر وضعیت جسمانی مشکلی ندارد اما بالاخره این ویروس عوارضی دارد و نگران هستم. با وی در ارتباطم و تمریناتش را بمحض منفی شدن تست کرونا شروع می کند. البته حالا هم تمرینات خیلی سبکی را انجام می دهد. از طرفی دیگر هیچ مسابقه ای هم پیش از قهرمانی آسیا نداریم. ازاین رو تیم ما از نظر تجربه و وضعیت شرکت در مسابقات پایین است و زمان محدودی در اختیار داریم. امیدوارم حداقل مقام دور قبل را تثبیت نماییم چون شرایط نگران کننده است.

منبع:

1400/04/03
15:18:51
0.0 از 5
1241
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تنیس
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد