انجمن گلف NCGU
صالحی امیری:

سازمان برنامه و بودجه ۳ و نیم میلیارد به قهرمانان كمك می نماید

سازمان برنامه و بودجه ۳ و نیم میلیارد به قهرمانان كمك می نماید

به گزارش انجمن گلف رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه سه و نیم میلیارد تومان برای سال جاری به قهرمانان و پیشکسوتان کمک می نماید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری در مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: نماد موزه ملی ورزش، تختی است. چون او روح ماندگار ورزش ایران است.
وی اضافه کرد: تمام کسانی که به این مراسم دعوت کردیم آگاهانه بوده و تصادفی نیست. اگر آقای قاضی زاده دعوت شده، من و آقای سلطانی فر می دانیم چقدر به ورزش خدمت کرده است. آقای حناچی هم هر زمان کمک خواستیم به کمک ما آمد. سلطانی فر و تیمش تمام آبرو و اعتبار خویش را در ورزش گذاشتند تا کام ملت شیرین شود.

او افزود: ما اگر این مراسم را پس از انتخابات ریاست جمهوری گذاشتیم به این علت بود تا مراسم وارد فضای سیاسی نشود.
صالحی امیری اظهار داشت: ما ۶۵ سهمیه گرفته ایم و اگر کشوری ۶۵ سهمیه بگیرد گام اول را با موفقیت برداشته است.
وی اضافه کرد: نوبخت سال قبل ۲ میلیارد تومان برای قهرمانان و پیشکسوتان کمک کرد و سال جاری هم سه و نیم میلیارد هم متعهد شده که کمک نماید.
صالحی امیری در جمع خبرنگاران بیان نمود: سعی کردیم از ۹ تن از قهرمانان ایران تحلیل و قدردانی نماییم. بر این باور هستیم اگر درخت ورزش قهرمانی سبز است بخاطر کسانی است که در تاریخ ورزش ایران در خشیدند. از تندیس تختی بعنوان نماد پهلوانی رونمایی گردید و نام و یاد تختی زنده خواهد ماند. تمام جامعه پس از کرونا از این موزه بازدید می کنند. همینطور تالار پار المپیک رونمایی گردید.
او افزود: همه فدراسیون های ما بخصوص المپیکی ها و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای درخشش در المپیک توکیو تلاش می کنند. مطمئنم کام ملت در توکیو شیرین می شود.

منبع:

1400/04/01
21:04:54
0.0 از 5
1011
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد