انجمن گلف NCGU

حذف كمانداران از رقابت های انتخابی المپیك پاریس بدون كسب سهمیه

حذف كمانداران از رقابت های انتخابی المپیك پاریس بدون كسب سهمیه

در ادامه رقابت های تیروکمان انتخابی المپیک و در مرحله حذفی ریکرو انفرادی زنان که در فرانسه درحال برگزاری است، سه نماینده ایران با شکست برابر حریفان خود از کسب سهمیه بازماندند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های جام جهانی تیروکمان و در سومین روز از این رقابت ها که در فرانسه درحال برگزاری است تیم ریکرو بانوان در مرحله حذفی انفرادی جهت کسب سهمیه المپیک به مصاف حریفان خود رفتند و با شکست برابر آنها از کسب سهمیه انفرادی هم بازماندند.

در مرحله حذفی ریکرو انفرادی زنان، مهتا عبداللهی بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کمانداری از آذربایجان رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید و به دور سوم راه پیدا کرد.

وی در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف کمانداری از رومانی رفت و با نتیجه ۶ بر ۵ شکست خورد و از گردونه مسابقات حذف شد.

شیوا شجاع مهر دیگر نماینده ایران بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کمانداری از یونان رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و حذف شد.

زهرا نعمتی هم در مرحله یک شانزدهم نهایی با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب کمانداری از سوییس شد و از دور مسابقات کنار رفت.

مسابقات انتخابی المپیک پاریس آخرین مهلت برای کسب سهمیه بازیهای المپیک توکیو بود که تیم ایران در بخش تیمی ریکرو مردان و انفرادی و تیمی ریکرو زنان با شکست برابر حریفان خود از کسب سهمیه بازماندند.

به این ترتیب تیم ایران تنها با یک سهمیه انفرادی که پیش از این توسط میلاد وزیری کسب شده بود، در بازیهای المپیک توکیو حضور پیدا خواهد نمود.

منبع:

1400/04/01
10:59:19
0.0 از 5
881
تگهای خبر: المپیك , بازی , پیروزی , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد