انجمن گلف NCGU

اعزام تیم ملی بسكتبال با ویلچر به اردوی تداركاتی تركیه

اعزام تیم ملی بسكتبال با ویلچر به اردوی تداركاتی تركیه

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر از اعزام این تیم به اردوی تدارکاتی ترکیه برای آماده سازی بهتر بازیکنان اعزامی به پارالمپیک توکیو در اواخر تیر آگاهی داد.عباس آقا کوچکی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت تیم اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو، اظهار نمود: برای آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو ۷ مرحله اردوی تدارکاتی پیش بینی شده که چهارمین اردوی آماده سازی از ۲۵ خرداد با حضور ۱۵ نفر (۱۳ نفر بازیکن داخلی و ۲ لژیونر) شروع شده و تا ۶ تیر در اصفهان ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: قرار بود در اردوی چهارم ۳ بازیکن لژیونر به ترکیب تیم اضافه شوند که متاسفانه یکی از لژیونرها به سبب مبتلا به ویروس کرونا، از اردوی بعدی تیم را همراهی خواهدنمود.

آقاکوچکی با اشاره به اینکه ۱۲ بازیکن اعزامی به توکیو در آخر اردوی چهارم نهایی خواهد شد، اشاره کرد: بعد از اختتام اردوی چهارم با نظر کادر فنی و تایید کمیته ملی پارالمپیک ۱۲ بازیکن اصلی که ۵ نفر آنرا لژیونرها می سازند، مشخص خواهد شد.

وی همین طور از اعزام تیم ملی بسکتبال با ویلچر به اردوی تدارکاتی ترکیه در اواخر تیر آگاهی داد و اضافه کرد: پنجمین اردوی تدارکاتی تیم ملی بسکتبال با ویلچر اعزامی به توکیو از ۲۰ تیر به مدت ۵ روز در قم برگزار می گردد و سپس بسکتبالیست ها برای برگزاری اردوی مشترک و انجام چند دیدار تدارکاتی ۲۶ تیر راهی ترکیه خواهند شد که این اردو تا ۳۱ تیر ادامه خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان پیرامون این پرسش که چقدر به اهداف پیش بینی شده در جریان برگزاری ۴ مرحله اردوی آمادگی دست یافتید؟ اضافه کرد: وضعیت بازیکنان رو به رشد است و ما در هر مرحله به اهداف پیش بینی شده دست پیدا کردیم، البته در اردوی چهارم برنامه ریزی برای تقویت کارهای تکنیکی و تاکتیکی تیم بود که با مبتلاشدن یکی از بازیکنان لژیونر به کرونا این شرایط فراهم نشد.

وی افزود: بازیکنان هم اکنون از نظر روحی و روانی و آمادگی بدنی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند، اهتمام داریم در اردوی تدارکاتی ترکیه با بررسی نقاط ضعف بازیکنان و تقویت این نقاط در ضمن دو مرحله اردوی پایانی، تیم آماده و منسجمی را راهی توکیو نماییم. به هر صورت زنگ تفریح سایر تیم ها در پارالمپیک نخواهیم بود و تلاش بر این است که در صورت امکان روی سکو نیز قرار بگیریم.

وی در آخر زمان اعزام تیم ملی بسکتبال با ویلچر به بازیهای پارالمپیک توکیو را ۲۷ مرداد عنوان نمود.

منبع:

1400/03/30
18:16:44
0.0 از 5
1172
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد