انجمن گلف NCGU
مهدی حیدری :

ورزشكاران با حضور در انتخابات در تعیین سرنوشت كشور سهیم شوند

ورزشكاران با حضور در انتخابات در تعیین سرنوشت كشور سهیم شوند

انجمن گلف: رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی با تاکید بر این که حضور در انتخابات گامی محکم و اساسی در تعیین سرنوشت کشور است ابراز امیدواری کرد که جامعه ورزش حضوری پررنگ در پای صندوق های رای داشته باشد.مهدی حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر این که جمعه پیش رو با اهمیت ترین و تعیین کننده ترین روز برای چهار سال آینده کشور است، اظهار داشت: ۲۸ خردادماه آزمون بزرگی در عرصه مهم و سرنوشت ساز انتخابات ریاست جمهوری است که متجلی مردم سالاری دینی خواهد بود.
وی با تاکید بر این که با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح باید گام بزرگی در تعیین سرنوشت کشور برداشت، اشاره کرد: راه حل عبور از بحران ها و مشکلات زیادی که مردم و کشور با آن مواجهند حضور در پای صندوق های رای و انتخاب آگاهانه است تا اینطور شرایط برای حضور اصلح ترین فرد مهیا شود.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در این رابطه افزود: در مقطعی حساس قرار دادیم اما باید با حضور حداکثری در انتخابات روز جمعه تعیین سرنوشت کشور را خود به دست بگیریم.
حیدری در همین رابطه از جامعه ورزش همچون مربیان و ورزشکان خواست همگام با دیگر اقشار جامعه نه فقط در انتخابات شرکت داشته باشند بلکه دیگر افراد را به حضور در پای صندوق های رای تشویق و ترغیبت کنند تا اینطور به تمام جهان ثابت شود این ملت از انقلاب و آرمان های خود دست بر نمی دارد.
وی با اعلان اینکه امیدوارم هنگام رای دادن شاهد چهره های ورزشی زیادی باشم، اشاره کرد: انتخاب باید آگاهانه و مبتنی بر شناخت باشد. اینطور است که می توان به آینده کشور امید بیشتری داشت.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در آخر ابراز امیدواری کرد که بواسطه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، شاهد روی آمدن دولتی معتقد به تحول، عدالتخواه، مومن و انقلابی باشیم.


منبع:

1400/03/27
11:23:29
0.0 از 5
1107
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد