انجمن گلف NCGU
جاهدی:

تلاشم قرار گرفتن بر روی سكوی پارالمپیك است

تلاشم قرار گرفتن بر روی سكوی پارالمپیك است

عضو تیم ملی قایقرانی در ماده کانوی معلولان اظهار داشت: تمام تلاشم بر این است که در ماده کانو معلولان مسافت 200 متر بر روی سکوی پارالمپیک قرار بگیرم تا زحمات چند ساله ام جبران شود.اسلام جاهدی، عضو تیم ملی قایقرانی در ماده کانوی معلولان در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: پس از کسب سهمیه پارالمپیک تمریناتم را بطور جدی زیر نظر ایرج اقلیمی در دریاچه آزادی در ماده کانو معلولان مسافت ۲۰۰ متر از خرداد شروع کردم و تلاشم بر این است تا نقاط ضعفی که از نظر فنی در کاپ جهانی مجارستان داشتم با کمک مربی ام مرتفع کنم و حضور موفقی در بازی های پارالمپیک توکیو داشته باشم.

وی ضمن تشکر از زحمات فدراسیون قایقرانی، اظهار داشت: در طول مدت آماده سازی برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو، فدراسیون قایقرانی تدارکات بسیار خوبی برای برگزاری اردوها انجام داده که جای تشکر دارد.

جاهدی اشاره کرد: برای ارتقای آمادگی بدنی چون امکان انجام تمرینات دویدن، کار با دوچرخه و استفاده از استخر در وضعیت کرونائی را نداشتم، بدین سبب ویلچررانی را جایگزین تمرینات هوازی کردم تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنم. بطوریکه در طول هفته به جز یکشنبه ها که زمان استراحت است، چیزی حدود ۲۶ جلسه به تمرینات آبی، ویلچرانی و کار با وزنه می پردازم تا خودرا در وضعیت خوبی برای بازیهای پارالمپیک توکیو آماده کنم.

عضو تیم ملی قایقرانی در ماده کانو معلولان همین طور از حضورش در کمپ تمرینی پرتغال آگاهی داد و اضافه کرد: برای حضور موفق در پارالمپیک توکیو، پیشنهادی از طرف کشور پرتغال جهت شرکت در یک کمپ تمرینی دارم که این کمپ با حضور ورزشکاران چند کشور که برخی از آنها قهرمان جهان هستند و بصورت تخصصی در رشته کانوی معلولان فعالیت می نمایند، برگزار می شود، امیدوارم بعد از دریافت دعوتنامه رسمی و موافقت، همکاری فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک تا پیش از اعزام به پارالمپیک در این کمپ تمرینی شرکت کنم. بدون شک حضور در این کمپ تمرینی در وضعیت فعلی که در ماده کانو حریف تمرینی قوی ندارم، در بهبود عملکردم بسیار موثر خواهد بود.

جاهدی افزود: با هماهنگی صورت گرفته مقرر است کلیه هزینه ها ی اعزام به پرتغال توسط همتی استاندار استان هرمزگان، مرادی رئیس هیات جانبازان و معلولین و امیاری مدیر کل اداره ورزش استان پرداخت گردد و مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.

جاهدی در آخر اظهار داشت: چون برای رسیدن به پارالمپیک سختی های زیادی را تحمل کردم تا آخرین توانم برای قرار گرفتن روی سکو پارالمپیک توکیو، تلاش خواهم کرد.
1400/03/23
22:38:20
0.0 از 5
855
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد