انجمن گلف NCGU

۷۰ هزار داوطلب بازی های ۲۰۲۰ توكیو واكسینه می شوند

۷۰ هزار داوطلب بازی های ۲۰۲۰ توكیو واكسینه می شوند

به گزارش انجمن گلف واکسیناسیون ۷۰ هزار داوطلب حضور در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو که به صورت رسمی توسط کمیته برگزاری این بازی ها ثبت نام شده اند، در دستور کار است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، در فاصله ۵۰ روز مانده تا بازی های المپیک و در شرایطی که ژاپن نسبت به دیگر کشورها در اجرای طرح واکسیناسیون عقب است، طرح واکسیناسیون ویژه داوطلبان ثبت نام شده بازی های ۲۰۲۰ شامل المپیک و پارالمپیک مطرح گردیده است.
بنا بر اعلام kyodo news واکسیناسیون حدود ۷۰ هزار داوطلب برای این دو رویداد در دستور کار قرار گرفته است.
«تاماییو ماروکاوا» وزیر المپیک ژاپن هم در این حوزه تاکید کرده است که «مقامات پیش از این توافق کرده اند واکسیناسیون تمام داوطلبانی که از راه کمیته برگزاری بازی های توکیو ثبت نام کرده اند را پیگیری کنند»
وی در عین حال گفته است که «واکسیناسیون داوطلبان نباید مانعی برای تلقیح عموم مردم ژاپن باشد. ما می خواهیم در تعامل با دیگر مقامات تمام آنچه که برای تحقق بازی های ایمن و امن لازم است را در نظر بگیریم.»
طرح واکسیناسیون داوطلبان بازی های ۲۰۲۰ توکیو در شرایطی مطرح شده که پیش از این ۱۰ هزار نفر از ۷۰ هزار نفری که قرار بود داوطلبانه در بازی ها حضور داشته باشند به علت نگرانی از ویروس کرونا اعلام انصراف کردند. این مورد را هفته گذشته «توشیرو موتو» مدیر کمیته برگزاری بازی ها اعلام نموده بود.
طرح واکسیناسیون داوطلبان بازی های المپیک در حالی مطرح شده که واکسیناسیون ورزشکاران ژاپنی از اول ژوئن شروع شد. به قول هاشیموتو مقرر است واکسیناسیون کارکنان بازی ها از اواسط ماه ژوئن آغاز شود. کمیته بین المللی المپیک این گونه برای عرضه مجانی واکسن Pfizer به شرکت کنندگان در بازی های المپیک اعلام آمادگی کرده است. در همین راستا ژاپن می خواهد 20 هزار دوز از این واکسن را برای واکسیناسیون کارگران پشتیبانی و مقاماتی که احیانا در تماس نزدیک با ورزشکاران خواهند بود، دریافت کند.

1400/03/19
23:46:28
0.0 از 5
844
تگهای خبر: المپیك , بازی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد