انجمن گلف NCGU

كشتی گیران كارگر همچنان در انتظار برگزاری اردوها!

كشتی گیران كارگر همچنان در انتظار برگزاری اردوها!

رئیس انجمن کشتی کارگران کشور اظهار داشت: بیش از یکسال است که کلیه کارهای ورزش کارگری متوقف شده و به سبب لغو مسابقات بین المللی امکان برگزاری اردو یا اجرای برنامه های پیش بینی شده را نداریم.


حسن حمیدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بیش از یکسال است که کشتی ورزش کارگری به سبب بیماری کرونا تعطیلست و این تعطیلی همچنان ادامه دارد. هر چند کشتی گیران کارگر در استانها و شهرستانها بصورت کم و بیش تمرینات خودرا پیگیری می کنند اما این تمرینات زمانی هدفمند است که شاهد برگزاری اردوهای تیم ملی باشیم.
وی اظهار داشت: برای اجرای هر برنامه ای در ورزش کشتی کارگران باید منتظر فراهم شدن شرایط و بهبود وضعیت در آینده باشیم تا با برگزاری مسابقات بین المللی، کشتی کارگران نیز فعالیت خودرا شروع کند. در ضمن یکسال گذشته با لغو مسابقات جهانی ورزش کارگری تمام برنامه های پیش بینی شده تحت تاثیر کرونا قرار گرفته و امکان اجرای آنها را نداشتیم.
حمیدی در آخر اشاره کرد: امسال نیز برنامه های زیادی برای کشتی گیران کارگر پیش بینی کرده بودیم که با تغییر زمان برگزاری مسابقات جهانی ورزش کارگری متاسفانه کلیه برنامه ها همچون برگزاری اردوها متوقف گردید. هم اکنون نیز منتظر هستیم تا ببینیم این مسابقات در شهریورماه امسال برگزار می گردد تا برنامه های خودرا عملیاتی نماییم یا همچنان باید در بلاتکلیفی بسر ببریم.1400/03/19
10:37:33
0.0 از 5
1143
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد