انجمن گلف NCGU

تلاش نماینده اهواز برای رفع مشكلات باشگاه داران لطمه دیده از كرونا

تلاش نماینده اهواز برای رفع مشكلات باشگاه داران لطمه دیده از كرونا

خوزستان نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای رفع مشکلات باشگاه داران و استخرداران استان در روزهای کرونا، آگاهی داد.


مجتبی یوسفی در حاشیه جلسه با باشگاه داران و استخرداران استان که امروز، ۱۷ خردادماه در اهواز انجام شد در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: در جلسه ای که داشتیم، مشکلات باشگاه داران و استخرداران را شنیدیم که مشکلات آنها عدم پشتیبانی از سوی دولت و اداره کل ورزش و جوانان بود؛ قسمتی از مشکلات آنها به اصلاح قوانین بر می گردد و بخش دیگر نیز مربوط به مدیریت ورزش در شهرستان و استان است.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، وی بیان کرد: کرونا مزید بر علت شده، ضمن اینکه باتوجه به شرایط بد اقتصادی که دولت ایجاد کرده است، امرار معاش برای کارمندان نیز سخت شده است و کسانی مثل باشگاه داران که با هزینه های شخصی کار می کنند و تعداد آنها به ۱۴۰۰ باشگاه می رسد و برای ۱۴ هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می کنند و تضمین کننده سلامتی مردم هستند، تعطیل هستند. همین طور در روزهای کرونا هیچ برنامه ای برای باشگاه داران وجود نداشت و همین موجب شد بسیاری از این باشگاه داران در امرار معاش خود بمانند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قرار شد برای رفع مشکلات باشگاه داران استان پیگیری هایی داشته باشم و در سطح ملی، استان و حوزه انتخابیه ام، پیگیر رفع مشکلات باشگاه داران باشم، هرچند این مساله وظیفه اداره کل ورزش و جوانان و دولت می باشد که فکری به حال باشگاه داران کند. همین طور قرار شد با همفکری خود باشگاه داران، یک شورای مشورتی داشته باشیم و جلسه با باشگاه داران مداوم باشد.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در نشست امروز باشگاه داران و استخرداران استان، این قشر که در دوران کرونا بواسطه تعطیلی های مداوم، لطمه بسیاری دیده اند، نسبت به عدم حمایت در این دوران گله مند بودند. یکی از استخرداران نیز عنوان نمود که "در دوران کرونا می توانستند به ما کمک کنند و تخفیفاتی در هزینه های آب، برق و گاز برای باشگاه داران در نظر بگیرند اما این اقدام را انجام ندادند".
حالا نیز هزینه های بسیاری بر دوش باشگاه داران و استخراداران قرار گرفت که نماینده اهواز قول پیگیری حل این مشکلات را داده است تا راه برای ادامه فعالیت باشگاه داران هموار شود.1400/03/18
22:49:05
0.0 از 5
1039
تگهای خبر: باشگاه , تیم , سلامت , فیفا
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد