انجمن گلف NCGU

جنجال در فدراسیون بدنسازی بر سر اعزام به اسپانیا

جنجال در فدراسیون بدنسازی بر سر اعزام به اسپانیا

انجمن گلف: برخی از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی در اعتراض به اقدام مسئولان فدراسیون بدنسازی در اضافه کردن نام برخی افراد به فهرست ورزشکاران اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا، از سمت خود استعفا کردند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز گذشته (سه شنبه) سرانجام فهرست نفرات اعزامی به رقابت های بین المللی اسپانیا را منتشر نمود اما در فاصله چند ساعت بعد از آن، اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی ضمن مخالفت شدید با فهرست نفرات اعزامی، آنرا مغایر با مصوبه کمیته فنی دانستند و تعدادی از آنها ضمن استعفا، تاکید نمودند تعیین نفرات اعزامی مطابق با نظر حامی مالی فدراسیون و بر خلاف نظر کمیته فنی بوده است!

کمیته فنی فدراسیون بدنسازی نیز در بیانیه خود ضمن انتشار نفرات مورد تایید کمیته فنی برای اعزام به رقابت های بین المللی اسپانیا، اشاره کرد: فهرست اعلام شده از طرف فدراسیون با مصوبه کمیته فنی مغایرت دارد و مورد تایید این کمیته نیست.

* عباس عاقلی: نام مقدس تیم ملی را به حراج گذاشتید

عباس عاقلی یکی دیگر از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی با انتشار پستی در اینستاگرام، شدیدا به مسئولان فدراسیون بدنسازی حمله کرد و از ادامه فعالیت در کمیته فنی استعفا داد.

وی نوشت: عزیزان مسئول، صاحب رای و صاحب قدرت، واقعا اگر قصد دارید در نهایت کاری را که خودتان می خواهید انجام دهید پس دیگر چرا از اعتبار اعضای کمیته فنی خرج کرده و نام مقدس تیم ملی را به حراج می گذارید؟

مغایرت در لیست اعضای کمیته فنی و اسامی اعلام شده چه معنایی می دهد؟ آیا غیر از این است که دیگر باید فاتحه صداقت را خواند و بی طرفی و عدالت را به شکل دیگری معنا کرد؟
لعنت به پول که با آن همه چیز را می توان خرید، حتی شرافت و صداقت را!

* محرم پناهی: استعفایم از کمیته فنی را اعلام می کنم

به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محرم پناهی دیگر عضو کمیته فنی بدنسازی نیز در انتقاد به این اقدام مسئولان فدراسیون بدنسازی، ضمن تاکید بر این که فهرست نفرات منتخب برای اعزام به رقابت های اسپانیا مطابق فهرست انتشار یافته از طرف فدراسیون نیست، از سمت خود استعفا کرد.

* سامان سرابی: فهرست اعلام شده بر خلاف مصوبه کمیته فنی است

سامان سرابی دیگر عضو کمیته فنی فدراسیون بدنسازی نیز با اعلان اینکه کمیته فنی فهرست نفرات اعزامی را بعد از بررسی های صورت گرفته، شنبه ۸ خرداد به فدراسیون اعلام نموده است، عنوان کرد: فدراسیون روز سه شنبه ۱۱ خرداد اسامی نفرات اعزامی را منتشر نمود که در بعضی موارد با فهرست تحویل داده شده مغایرت داشت. در دسته فیتنس فدراسیون اعلام نموده بود باتوجه به مجوز شورای برون مرزی، ۳ ورزشکار انتخاب شوند که همین کار نیز انجام شد و آقایان وحید حنیفه لو، پیام حسن نژاد و غلامزادگان فهرست نهایی کمیته فنی بودند اما نام آقای محمد مهام بدون اطلاع کمیته فنی به فهرست نفرات اعزامی افزوده شد.

در دسته فیزیک کلاسیک نیز مجوز اعزام یک نفر را داشتیم که آقای حسنوند منتخب کمیته فنی بود اما آقای ایرج بیدی بدون داشتن شرایط لازم شامل نفرات اول و دوم مسابقات کیش و حتی حضور در روز بازنگری به فهرست نفرات اضافه شده است.

بنابراین فهرست اعلام شده از طرف فدراسیون مورد تایید کمیته فنی نیست.

* مجید سرایی: در پشتیبانی از ورزشکارانی که خون دل خوردند استعفا می دهم

مجید سرایی یکی دیگر از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی نیز ضمن استعفا از کمیته فنی فدراسیون بدنسازی، نوشت: با توجه به این که این اعزام تحت عنوان تیم ملی می باشد، در پشتیبانی از ورزشکارانی که با خون دل در این شرایط بد اقتصادی در بازنگری شرکت کردند، استعفای خودرا اعلام می کنم.

منبع:

1400/03/12
12:09:47
0.0 از 5
800
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد