انجمن گلف NCGU
صبح امروز برگزار شد؛

نشست صالحی امیری و سرپرستان كاروان المپیك با سفیر ایران در ژاپن

نشست صالحی امیری و سرپرستان كاروان المپیك با سفیر ایران در ژاپن

نشست مشترک رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای کارد سرپرستی کاروان اعزامی به بازی های المپیک با سفیر ایران در ژاپن برگزار گردید.
به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست هماهنگی رئیس کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی اعزامی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ با محوریت بررسی حضور بدون دغدغه کاروان ورزشی کشورمان و برنامه های فرهنگی برای ایرانی ها مقیم ژاپن و ک
این نشست با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر سجادی سرپرست کاروان، دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل، رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن، دلخوش معاون دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه، امین عارف نیا مسئول فرهنگی کاروان، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، فرید فتاحیان مدیر بین الملل و محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک برگزار گردید.
در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تقدیر و تشکر از همکاری رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن طی دو سال قبل از همکاریهای سفارت کشورمان در ژاپن تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه دکتر سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارشی در مورد وضعیت کاروان و برنامه های اعزامی به این رقابت ها عرضه نموده و سپس امین عارف نیا مسئول فرهنگی کاروان هم گزارشی از برنامه های فرهنگی کاروان اظهار داشت.
در خاتمه این نشست مقرر شد در جلسات بعدی به طور جزئی تر در مورد موارد مطروحه بحث و بررسی و هماهنگی های لازم در زمینه اعزام بدون دغدغه کاروان اعزامی کشورمان به المپیک توکیو و برنامه های فرهنگی در دست اجرا پرداخته شود.
پیش از این مقرر شده بود در حاشیه بازیهای المپیک برای اعضای کاروان ورزشی اعزامی و ایرانی ها مقیم ژاپن برنامه های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته شود که به علت شرایط کرونایی جهان و شرایط خاص میزبان بازیهای المپیک با عنایت به وضعیت پیش آمده از جانب سفیر کشورمان در ژاپن بعد از بررسی های جوانب امر و شرایط شهر میزبان، نظر کارشناسی خویش را عرضه و طبق آن در این خصوص تصمیم گیری و برنامه ریزی گردد.


منبع:

1400/03/08
22:39:29
0.0 از 5
791
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد