انجمن گلف NCGU

سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تعویض می شود

سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تعویض می شود

به گزارش انجمن گلف به دنبال بروز مشکلات بوجود آمده برای سقف سالن ۱۲هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی، مدیر این ورزشگاه از تعویض سقف سالن 12 هزار نفری اطلاع داد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، به نقل از قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی یک مرتبه ۲۰ سال پیش سقف سالن 12 هزار نفری آزادی تعویض شده و هم اکنون به علت افزایش تعداد سوراخ های بوجود آمده در سقف امکان بازسازی وجود ندارد.
چکه کردن سقف سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی که یکی از بزرگ ترین و مجهزترین سالن های ورزشی در ایران است طی چند سال قبل به جایی رسیده که وقتی مسئولان فدراسیون بدنسازی قصد بازدید از وضعیت سالن جهت بررسی امکانات آن جهت برگزاری مسابقات را داشتند، برای قدم زدن در کف سالن باید روی آب راه می رفتند.
البته بروز چنین مشکلی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی طی چند سال قبل سبب شد تا خیلی از رقابت ها همچون دیدار فینال لیگ برتر والیبال در اسفند سال ۹۷ با یک ساعت و نیم تاخیر و در شرایط نامناسب همچون استفاده از نایلون در سقف و قرار دادن سطل آشغال در محل سوراخ بوجود آمده برای جمع آوری آب برگزار گردد.
همینطور مهرماه سال قبل هم که سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان برگزاری لیگ کشتی آزاد و فرنگی بود، سوراخ های مختلف بر روی سقف و چکه های آب بر روی تشک مسابقات سبب شد تا مکان برگزاری دور برگشت لیگ به ورزشگاه شیرودی تغییر پیدا کند.
ولی اکنون رفته رفته این حرفه ها بزرگتر شده و با یک بارندگی، سالن مملو از آب می شود. در ایام گذشته هم ریزش شدید آب از سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی باردیگر مشکل ساز شد و این دفعه رقابت های فیتنس قهرمانی کشور که قرار بود از ۶ خرداد در این سالن برگزار شود، لغو شد.
قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی در این خصوص به ایسنا اظهار داشت: مشکل بوجود آمده در سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی درحال بررسی است و با انتخاب پیمانکار پروژه تعویض سقف به زودی عملیاتی خواهد شد.
وی ادامه داد: خیلی از دوستان اعتقاد داشتند که برای پیشگیری از چکه کردن سقف آنرا ایزوگام کنند، اما طبق محاسبات صورت گرفته توسط کارشناسان به این نتیجه رسیدیم که شاید تحمل چنین وزنی برای سازه امکانپذیر نباشد و به این نتیجه رسیدند که با عنایت به فرسودگی زیاد سقف، امکان بازسازی آن وجود ندارد و باید سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تعویض شود.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی تصریح کرد: در بازدیدی که محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه طی چند روز گذشته از مجموعه ورزشی آزادی و سالن ۱۲ هزار نفری این ورزشگاه داشت، ۲۰۰میلیارد تومان برای بازسازی مجموعه آزادی اختصاص داده شد که با تصویب این بودجه به زودی سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بعد از مشخص شدن پیمانکار تعویض خواهد شد.
وی ادامه داد: این سقف یک مرتبه هم تعویض شده است. هر چند طی سالهای گذشته همکاران کوشیده اند سوراخ های بوجود آمده در سقف را به شکل های مختلف بازسازی کنند، اما چون عمق فرسودگی زیاد است، به این نتیجه رسیدیم که سقف جدیدی طراحی شود تا مشکلات سالن ۱۲ هزار نفری آزادی را بزودی مرتفع نماییم.
سیف در انتها اظهار داشت: با مشخص شدن پیمانکار پروژه ساخت سقف سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی به زودی اجرا می گردد.
منبع:

1400/03/07
15:34:19
0.0 از 5
964
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد