انجمن گلف NCGU

رقابت های تیراندازی قهرمانی اروپا كرواسی

رقابت های تیراندازی قهرمانی اروپا كرواسی

تیم های میکس تفنگ بادی ایران در مسابقات قهرمانی اروپا کرواسی در رده 28 و 41 ایستادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های تیراندازی قهرمانی اروپا در اوسیک کرواسی نمایندگان ایران در ماده تیم میکس تفنگ بادی شرکت کردند. تیم یک ایران متشکل از نجمه خدمتی و مهیار صداقت ورزشکاران المپیکی با رکورد ۶۲۴.۱ در رده بیست و هشتم ایستادند.

تیم دو ایران نیز متشکل از آرمینا صادقیان ملی پوش المپیکی و پوریا نوروزیان با امتیاز ۶۲۱.۱ در رده ۴۱ قرار گرفت.

در این ماده ۱۰۴ ورزشکار و ۵۲ گروه از کشورهای اروپایی حضور داشتند البته چون مسابقات اروپایی است، نمایندگان ایران و هند تنها می توانستند در مرحله مقدماتی تفنگ بادی میکس تیر بزنند و اجازه راه یابی به مراحل بالاتر را نداشتند. دو تیم از ایران، دو تیم از هند و تیم سوم ایتالیا تنها در مرحله مقدماتی اجازه تیر زدن داشتند.

در میکس تفنگ بادی تیم نروژ یک با ۶۳۲ امتیاز بعنوان تیم نخست و تیم اسلواکی با کسب امتیاز ۶۳۰.۱ بعنوان تیم دوم به فینال رسیدند.

البته تیم هند یک با کسب امتیاز ۶۳۰.۶ در رده دوم مرحله مقدماتی قرار گرفته بود که امکان راه یابی به فینال را نداشت.

مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا از شنبه یکم خرداد به میزبانی اوسیک کرواسی شروع شد. نمایندگان ایران نیز به درخواست الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و قبول فدراسیون جهانی قرار شد در این مسابقات شرکت نمایند. به سبب این که مسابقات برای ورزشکاران اروپایی است امکان حضور نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقات وجود ندارد. قبل از این ملی پوشان تفنگ و تپانچه در ماده بادی در جدول mqs مسابقه دادند.

تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، مه لقا جام بزرگ، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان در بخش تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه در دو گروه هشتم و بیست و دوم اردیبهشت عازم اردوهای تدارکاتی مجارستان و کرواسی شده اند.
1400/03/06
11:56:26
0.0 از 5
1081
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد