انجمن گلف NCGU
شجاعی:

بانوان بسكتبال كار سختی در اتریش برای كسب سهمیه دارند

بانوان بسكتبال كار سختی در اتریش برای كسب سهمیه دارند

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال ضمن اشاره به هم گروهی ایران با استرالیا، ژاپن، تایلند و اکراین در اتریش اظهار داشت: بانوان بسکتبالیست در گروه سختی قرار دارند و کسب سهمیه در اتریش به سادگی امکانپذیر نیست.فریده شجاعی در گفت و گو با ایسنا، در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی بسکتبال ۳ نفره بانوان اعزامی به انتخابی المپیک اظهار نمود: نخستین مسابقه انتخابی المپیک بسکتبال ۳ نفره بانوان با حضور ۲۰ تیم برتر دنیا از روز چهارشنبه پنجم خرداد در اتریش برگزار می گردد که در انتها این مسابقات تنها ۳ تیم اول کسب سهمیه می کنند. البته امکان کسب سهمیه برای تیم ایران در اتریش چون رقابتها تنگاتنگ و سنگین است، میسر نیست.

وی با بیان اینکه امید زیادی برای کسب سهمیه در مجارستان داریم، اضافه کرد: ۸ تیم از بسکتبال ۳ نفره بانوان در المپیک شرکت خواهند کرد که ۴ تیم از راه رنکینگ انتخاب شدند و ۴ تیم دیگر در انتها این دو رویداد مشخص خواهند شد که امیدوارم تیم ایران در مجارستان بتواند به این امر مهم برسد.

شجاعی تصریح کرد: امیدوارم که تیم ایران با کسب سهمیه در مسابقات انتخابی برای اولین بار عازم المپیک شود.

وی از نگین رسولی، دلارام وکیلی، معصومه اسماعیل زاده و شادی عبدلوند بعنوان نفرات اعزامی به اتریش نام برد و اظهار داشت: کیمیا یزدیان تهرانی و یاسمن محمدی نفرات جایگزین هستند که در مجارستان شرکت خواهند کرد.

شجاعی در انتها اضافه کرد: برای انتخاب این نفرات ۶ مرحله اردو پیشبینی شده بود که در هر مرحله از بین ۱۰ بازیکن برتر در نهایت ۶ بازیکن جهت شرکت در انتخابی المپیک بسکتبال ۳ نفره بانوان انتخاب شدند.
1400/03/01
22:16:05
0.0 از 5
1170
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد