انجمن گلف NCGU

فعالیت بدون مزد ۲۸۰ پزشك داوطلب در ۲۰۰ مكان بازی های توكیو

فعالیت بدون مزد ۲۸۰ پزشك داوطلب در ۲۰۰ مكان بازی های توكیو

به دنبال درخواست کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو و به منظور عرضه خدمات پزشکی در طول این بازی ها 280 پزشک معتبر ورزشی اعلام آمادگی کرده اند.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، با وجودیکه تعدادی از شهروندان ژاپنی نسبت به میزبانی توکیو برای بازی های المپیک معترض هستند و حتی مبادرت به امضای طومار برای لغو بازی ها کرده اند اما کمیته برگزارکننده بازی ها اقدامات خود جهت برگزاری سروقت بازی ها و ارائه خدمات موردنیاز در جریان آنرا ادامه می دهد.
یکی از این اقدامات در امتداد ارائه خدمات پزشکی در جریان بازی هاست. در همین راستا و بنا به درخواست کمیته برگزارکننده بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو، ۲۸۰ پزشک معتبر ورزشی برای همکاری در ۲۰۰ مکان ورزشی اعلام آمادگی کرده اند.
بنا به اعلام سایت kyodo news برگزارکنندگان بازی های توکیو درخواست خودرا بوسیله انجمن ورزشی ژاپن برای پزشکان ورزشی که در اتاق های پزشکی در دهکده ورزشکاران و مکان های مسابقات کار می کنند، همچون سایت های دیگر ارایه داده اند.
این پزشکان عمدتاً ارتوپد و دندانپزشک خواهند بود و در مراحل اولیه معاینات بالینی شرکت خواهند کرد.
پزشکان معتبر ورزشی بیش از چهار سال مجوز پزشکی دارند. کارهای آنها شامل ارائه خدمات پزشکی در مسابقات و خدمت بعنوان پزشکان تیم است.
بنا بر اعلام منابع نزدیک به کمیته برگزارکنندگان بازی های توکیو، فعالیت پزشکان داوطلب «بدون مزد» خواهد بود.
پیش از این برگزارکنندکان بازی های توکیو پیش بینی کرده بودند که برای هر دو رویداد تابستانی المپیک و پارالمپیک و ارائه خدمات پزشکی در جریان این بازی ها، ۵۰۰ پرستار به خدمت بگیرند و این درخواست خودرا به انجمن پرستاری هم ارایه داده بودند. همین اقدام باتوجه به شرایط حاد کرونائی در ژاپن با انتقاداتی همراه شد.
به همین دلیل سازمان دهندگان بازی های المپیک به دنبال این هستند تا اطمینان حاصل کنند که با وجود به خدمت گرفتن ۲۸۰ پزشک تأثیر بر سیستم پزشکی محلی در ژاپن به حداقل ممکن می رسد.


منبع:

1400/02/23
22:40:22
0.0 از 5
801
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد