انجمن گلف NCGU
سلمان حسام:

مك ویلكینز را بخاطر موی بورش انتخاب كردند و دلاری حقوق می دهند!

مك ویلكینز را بخاطر موی بورش انتخاب كردند و دلاری حقوق می دهند!

به گزارش انجمن گلف قهرمان سابق پرتاب دیسک آسیا می گوید حریفان احسان حدادی در المپیک آمادگی خوبی دارند و این ورزشکار در توکیو کار بسیار سختی برای رفتن روی سکو دارد.سلمان حسام در مورد وضعیت احسان حدادی و احتمال کسب مدال المپیک به ایسنا اظهار داشت: اول که خارپاشنه بود و در آلمان عمل کرد، حالا هم با این وضعی که می گوید دیسک کمر دارد، کارش خیلی سخت است. البته امیدوارم که مدال بدست بیاورد و پرچم ایران همیشه بالا باشد اما چند ورزشکار داریم که بالای ۷۰ متر پرتاب می کنند و حدادی هم باید بالای ۷۱ متر پرتاب کند تا مدال بگیرد.

قهرمان سابق پرتاب دیسک آسیا در مورد وضعیت کلی ورزشکاران این ماده اظهار داشت: شرایط اردویی احسان حدادی خوب است چون زیر نظر مک ویلکینز تمرین می کند. این مربی در المپیک مونترال هم دوره من بود و با هم مسابقه دادیم. ما هم به اندازه مک هستیم اما چون چشم و ابرویش قهوه ای و بور است و ما مشکی، انتخابش کردند و به او دلاری حقوق می دهند. البته رده های دیگر هم مربی می خواهند، یعنی ما در حد مربی نوجوانان و جوانان هم نیستیم؟ در بخش زنان هم وضع این است، ژاله کاردان تنها تمرین می کند، در حالیکه باید به او برسند تا رکورد بزند.

حسام به بی توجهی مسؤلان فدراسیون به پیشکسوتان اشاره و بیان نمود: خودمحوری های فدراسیون پیشکسوتان را به انزوا کشانده است. آقای صیامی دبیر آقای کیهانی بود و از زیر و بم فدرسیوان آگاه است، من هشت کلاس بین المللی در کشورهای آلمان، ایتالیا، رومانی و روسیه شرکت کرده ام، در رده نوجوانان و جوانان قهرمان بودم، قهرمان آسیا شدم و در چهار دوره بازی های آسیایی و دو المپیک شرکت کردم اما دریغ از یک تلفن، دعوت و تقدیر. حتی برای دیدن مسابقات هم یک تلفن به ما نزدند. حداقل باید نظر ما را بخواهند.

این پیشکسوت دوومیدانی افزود: هیچ احترامی به پیشکسوت نمی گذارند. ابراهیم نوح نژاد از بین ما رفت. وی در فدراسیون کار می کرد و خیلی عاشق دوومیدانی بود، استاد و پیشکسوت همه ما محسوب می شد، اما یک تقدیر از او نکردند. حداقل قاب عکسی به او می دادند اما این کار را هم نکردند. افراد دیگری مثل رضا انتظاری هم این شرایط را داشتند.

منبع:

1400/02/21
14:11:45
0.0 از 5
1077
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد