انجمن گلف NCGU
بااشاره به ۶۳ سهمیه المپیك ریو؛

مهدی علی نژاد: سهمیه های ایران برای المپیك توكیو شكسته می شود

مهدی علی نژاد: سهمیه های ایران برای المپیك توكیو شكسته می شود

انجمن گلف: معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش ابراز امیدواری کرد که تعداد سهمیه های ورزش ایران برای المپیک توکیو نسبت به 63 سهمیه ریو بیشتر شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد در وبینار تخصصی مدیران کل استانها با تبریک کسب شصتمین سهمیه برای کاروان ورزشی ایران بمنظور حضور در بازی های المپیک توکیو اظهار داشت: روندی که در کسب سهمیه ها رقم خورده بسیار عالی بوده و امیدوارم رکورد تعداد سهمیه های ورزش ایران که مربوط به المپیک ریو با ۶۳ سهمیه است، در المپیک توکیو شکسته شود.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نسبت به تشکیل ستاد بازی های آسیایی ۲۰۲۲ و المپیک ۲۰۲۴ در استانها اصرار کرد وخواستار حمایت بیشتر از ورزشکاران و قهرمانان دارای شانس مدال شد.
علی نژاد در ادامه به لایحه نظام جامع باشگاه داری اشاره نمود و اظهار داشت: مراحل پایانی این لایحه در دولت سپری می شود و بزودی به مجلس ارسال می شود که تصویب این مهم، اتفاق بسیار خوبی در جامعه ورزش و جوانان خواهد بود.
وی درباب صدور مجوز باشگاهها توضیح داد: سامانه ای دراین زمینه فعال شده و از اول خردادماه هیچ مجوزی به طور دستی صادر نمی گردد.
علی نژاد افزود: باشگاه های ورزشی در آخرین تقسیم بندی وزارت بهداشت از ردیف دو به اولویت سه انتقال پیدا کردند که پیگیر هستیم این مشکل را حل نماییم تا باشگاه های ورزشی در شهرهای نارنجی مجوز فعالیت بگیرند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اظهار داشت: با هماهنگی به وجود آمده با وزارت آموزش و پرورش، المپیاد استعدادهای برتر در سال ۱۴۰۰ با اصلاحات تفاهم شده انجام خواهد شد.


منبع:

1400/02/18
22:43:12
0.0 از 5
1069
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , باشگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد