انجمن گلف NCGU
پس از كسب ۲ سهمیه المپیك در قایقرانی

سهرابیان: تمام ملی پوشان جنگیدند

سهرابیان: تمام ملی پوشان جنگیدند

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: ملی پوشان قایقرانی تمام تلاش خودرا کردند و در نهایت دو سهمیه به دست آمد و امیدوارم نبی رضایی بتواند یک سهمیه دیگر بگیرد.علیرضا سهرابیان در گفت و گو با ایسنا درباره کسب دو سهمیه المپیک در مسابقات انتخابی المپیک قایقرانی آب های آرام و روئینگ بیان کرد: تمام ملی پوشان واقعا زحمت کشیدند و جنگیدند. من از تمام ورزشکاران و کادر فنی تیم های ملی تشکر می کنم. در آب های آرام، اعزام تیم به تایلند با بی تدبیری و بی لیاقتی کنفدراسیون آسیا گرفتار سختی زیادی شد اما در نهایت علی آقا میرزایی توانست سهمیه بگیرد. بقیه نفرات هم با فاصله کم سهمیه المپیک را از دست دادند.

او افزود: به هر حال کشورهای دیگر هم برای کسب سهمیه آمده بودند. امیدوارم محمد نبی رضایی در مسابقات روسیه بتواند در کانو سهمیه بگیرد. البته رکسانا رازقیان هم بود که متاسفانه تایلند، ویزای او را صادر نکرد.

سهرابیان در مورد عملکرد روئینگ سواران نیز اظهار داشت: قوانین، شرایط را سخت کرده بود و برای نخستین مرتبه بود که ملی پوشان برای گرفتن سهمیه باید مدال طلا می گرفتند. روئینگ سواران ما دوم و سوم شدند و خوب بودند. البته از بین نازنین ملایی و بهمن نصیری یکی باید به المپیک برود. زمانی که تیم برگردد جلسه کمیته فنی و هیات رییسه را برگزار می نماییم و برمبنای بخشنامه ای که قبلا در این مورد صادر کردیم، موضوع را نهایی خواهیم کرد که کدام قایقران به المپیک می رود.

رییس فدراسیون در آخر اشاره کرد: از عملکرد همه ملی پوشان راضی بودم و تمام تلاششان را کردند و دو سهمیه به دست آمد. هم روئینگ و هم آب های آرام سختی های زیادی کشیدند. تایلند ویزا را دیر صادر کرد و ملی پوشان به سبب قرنطینه نتوانستد تمرین زیادی در تایلند داشته باشند.

منبع:

1400/02/17
17:45:04
0.0 از 5
1117
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد