انجمن گلف NCGU

انتخاب اعضای كمیسیون روابط عمومی كمیته ملی المپیك

انتخاب اعضای كمیسیون روابط عمومی كمیته ملی المپیك

به گزارش انجمن گلف اعضای کمیسیون تازه تاسیس روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشستی را با صالحی امیری برگزار کردند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، بعد از برگزاری انتخاب اعضای کمیسیون روابط عمومی فدراسیون های ورزشی، اولین نشست رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با کمیسیون روابط عمومی فدراسیون ها برگزار شد.
رئیس کمیته ملی المپیک در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات روابط عمومی های ورزشی کشور بیان نمود: بدون تردید روابط عمومی های ورزشی نقش بسزایی در انعکاس مطلوب موفقیت های ورزشی نمایندگان ورزشی ایران برای مردم داشته و حلقه ارتباطی بین مجموعه خود با مردم و اهالی رسانه می باشند بنابراین می بایست مورد توجه و حمایت های لازم قرار گیرند.

وی در ادامه ضمن شنیدن نقطه نظرات و دغدغه های اعضای کمیسیون روابط عمومی ها خاطرنشان کرد: بدون تردید شما به عنوان نمایندگان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی می توانید نقش بی بدیلی در جهت کمک و افزایش جایگاه روابط عمومی فدراسیون ها ایفا نمایید و به سهم خود مشکلات و کمبودهای آنها را به مسؤلان انتقال و در صدد حل آن برآیید.

در خاتمه این نشست ۱۰ نفر عضو کمیسیون روابط عمومی فدراسیون های ورزشی احکام خویش را از دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دریافت نمودند.

در انتخابات کمیسیون روابط عمومی، در نهایت بعد از رای گیری صورت گرفته محسن وحدانی از فدراسیون شمشیربازی، محمدرضا کربلائی میرزا از فدراسیون تیراندازی باکمان و مرتضی محسن پور از فدراسیون اسکی با کسب ۳۵ رای، حسن شکریان از فدراسیون تکواندو با ۳۴ رای، امیرداود کمالی از فدراسیون شنا با ۲۹ رای، امید توفیقی از فدراسیون پزشکی ورزشی و حامد عبدالملکی از فدراسیون ووشو با کسب ۲۸ رای، امیرحسین احمدی نیا از فدراسیون هندبال با ۲۷ رای، کاظم پرورده از فدراسیون کشتی با ۲۴ رای و عنایت حسینیان از فدراسیون قایقرانی با ۲۳ رای به عنوان ۱۰ نفر اول به عضویت این کمیسیون درآمدند.

کمیسیون روابط عمومی کمیته ملی المپیک یکی از کمیسیون های تازه تاسیس در کمیته بوده که مقرر است بستری را فراهم آورد تا روابط عمومی های فدراسیون های ورزشی با دغدغه کمتری کار خویش را انجام دهند و سبب رشد و شکوفایی هرچه بیشتر ورزش کشور شوند.
منبع:

1400/02/13
19:16:54
0.0 از 5
1091
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد