انجمن گلف NCGU

اعزام ۳ غواص به مسابقات جهانی روسیه

اعزام ۳ غواص به مسابقات جهانی روسیه

به گزارش انجمن گلف رئیس کمیته غواصی اظهار داشت: در صورت جذب اسپانسر، ۳ غواص جهت شرکت در مسابقات جهانی عازم روسیه می شوند.امیرحسین فروغ در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات جهانی غواصی تیرماه در روسیه برگزار می گردد که جهت شرکت در این مسابقات، در حال رایزنی برای جذب اسپانسر مالی مناسب هستیم تا شرایط اعزام ۳ ورزشکار به همراه یک مربی و سرپرست به این مسابقات فراهم گردد.

وی اظهار داشت: سال قبل به علت عدم برگزاری دوره های تخصصی غواصی و تعطیل شدن باشگاه ها به خاطر کرونا، مدرسین غواصی وضعیت درآمدی مناسبی نداشتند و صدمه زیادی به آنها وارد شد، سال جاری با دریافت مجوز و تدوین یکسری پروتکلهای بهداشتی برای باشگاه ها، دوره های تخصصی غواصی در مناطق مختلف جنوب کشور در حال برگزاری است. البته کلیه افراد شرکت کننده باید تست PCR بدهند تا شرایط حضورشان در این دوره ها فراهم گردد.

فروِغ همینطور ضمن اشاره به فعالیت ۴۰ باشگاه غواصی در شرایط کنونی، خاطرنشان کرد: از روز گذشته ۴۰ باشگاه غواصی مجوز فعالیت خویش را با رعایت پروتکلهای بهداشتی تدوین شده در مناطق مختلف کشور دریافت نمودند و مشکلی برای فعالیت آنها وجود ندارد.

رییس کمیته غواصی فدراسیون اضافه کرد: سال قبل با انتشار کرونا وضعیت درآمدی غواصان شاغل در باشگاه ها نامناسب بود و به علت عدم برخورداری از بیمه تأمین اجتماعی، امکان استفاده از بیمه بیکاری را هم نداشتند، سال جاری تلاش داریم بحث بیمه مدرسان غواصی را که زیر نظر فدراسیون در باشگاه ها یا به شکل آزاد فعالیت می نمایند، جدی بگیریم تا با برخوردار شدن از بیمه تأمین اجتماعی کمتر گرفتار صدمه شوند.

وی در انتها از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و عکاسی زیر آب در صورت بهتر شدن شرایط از نظر کرونا امسال اطلاع داد.

منبع:

1400/02/09
20:16:57
0.0 از 5
1239
تگهای خبر: باشگاه , بیمه , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد