انجمن گلف NCGU

بازدید اردوی المپین ها از برنامه كمیته ملی المپیك خارج شد

بازدید اردوی المپین ها از برنامه كمیته ملی المپیك خارج شد

مسئولان کمیته ملی المپیک که سرکشی از اردوی تیم ها و ورزشکارانی المپیکی را پیگیری می کردند به سبب شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی این برنامه را از دستور کار خود خارج کردند.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، حضور در محل اردوی آماده سازی تیم ها و ورزشکارانی که برای حضور در بازی های المپیک توکیو یا میادین کسب سهمیه این بازی ها آماده می شوند یکی از برنامه های مورد تاکید مسئولان کمیته ملی المپیک طی ماه های گذشته بود.
در قالب این برنامه سیدرضا صالحی امیری و کیکاوس سعیدی رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک همراه با نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به توکیو و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در محل تمرینات اردونشینان رشته های مختلف حاضر می شدند تا در جریان وضعیت اردویی آنها و شرایط کلی شان برای میادین پیش رو قرار بگیرند.
آخرین بازدید مدیران کمیته ملی المپیک اواخر فروردین ماه از اردوی تیم ملی وزنه برداری انجام شد که مهیای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک (ازبکستان) می شد. در همین راستا قرار بود امروز یکشنبه هم بازدید از اردوی ملی پوشان کاراته و شمشیربازی صورت گیرد که سال قبل سهمیه خودرا برای حضور در المپیک قطعی کردند و این روزها آماده حضور در این رویداد می شوند.
بازدید امروز البته از برنامه ریاست کمیته ملی المپیک و همراهان همیشگی اش خارج و به زمانی دیگر موکول شده است. کرونا و شیوع این ویروس در قالب موج چهارم دلیل این تصمیم است.
این در حالی است که صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک همیشه به بازدید از اردوی تیم های ملی و بررسی از نزدیک شرایط ملی پوشان تاکید زیادی دارد با این وجود وی به خاطر شرایط حاد کرونا تا اطلاع ثانوی این برنامه را منتفی کرده است.
کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفتگو با خبرنگار مهر این مساله را اعلام و تایید نمود.

1400/02/06
13:46:07
0.0 از 5
1091
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد