انجمن گلف NCGU
احمددنیامالی:

برای توسعه ورزش در شهرها باید محله محور عمل نماییم

برای توسعه ورزش در شهرها باید محله محور عمل نماییم

به گزارش انجمن گلف نماینده مردم انزلی و رئیس پیشین فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: برای توسعه و گسترش ورزش در سطح شهرها باید محله محور عمل نماییم تا دسترسی به اماکن ورزشی برای مردم آسانتر شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از فدراسیون ورزشهای همگانی، تفاهمنامه همکاری بین شهرداری بندرانزلی و فدراسیون ورزش های همگانی باحضور محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، احمد دنیا مالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و علیرضا زهری رئیس هیات ورزش های گیلان به امضا رسید و بندرانزلی به جمع شهرهای نامزد دریافت نشان ملی شهر فعال پیوست.
احمد دنیامالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: هدف از این تفاهمنامه، گسترش ورزش و نشاط در جامعه است. بطوریکه شهرها محل امن ورزشی برای پیاده روی، دوچرخه سواری و ورزش های همگانی باشند و مردم به ورزش و فعالیت جسمانی تشویق شده و با عنایت به بحران پاندمی کرونا، ورزش نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامت روح و روان افراد جامعه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: همینطور نیاز است برای بسط ورزش در سطح شهرها، محله محور عمل نماییم بصورتی که برای ورزش کردن، بدون نیاز وسیله نقلیه و طی مسافت های طولانی در همه محلات امکانات ورزشی در دسترس باشد.


منبع:

1400/02/05
13:47:28
0.0 از 5
1236
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد