انجمن گلف NCGU
داورزنی:

حجم اعزام ها نسبت به سال ۹۶، پنجاه درصد كم شد

حجم اعزام ها نسبت به سال ۹۶، پنجاه درصد كم شد

به گزارش انجمن گلف داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در جلسه فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: حجم اعزام های برون مرزی ورزش نسبت به سال ۹۶، پنجاه درصد تقلیل پیدا كرده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمدرضا داورزنی در جلسه روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان موفقیت های اخیر ورزش ایران همچون قهرمانی مقتدرانه ووشو در عرصه جهانی را با هشت طلا، تبریك گفت و كسب سهمیه دوچرخه سوار ایران در بخش جاده برای بازی های المپیك را هم خوب توصیف كرد و آنرا افتخار باارزش دانست.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری كرد كه موفقیت های ورزش ایران در راه المپیك بیشتر شده تا با كاروان پرباری در بازی های المپیك حضور باشیم.
داورزنی در بخش دیگری از سخنانش، عملكرد عموم فدراسیون ها در مدیریت منابع را با عنایت به شرایط موجود، خوب توصیف كرد و گفت: از سال ۱۳۹۶، حجم اعزام ها و سفرهای برون مرزی به ۵۰ درصد كاهش پیدا كرده است و این مهم نشان دهنده این واقعیت است كه آنها با عنایت به درك شرایط موجود از سفرهای غیر ضروری جلوگیری كرده اند.
وی میزبانی رویدادهای بین المللی ورزشی را نیز مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان دانست.
داورزنی درانتها ابراز امیدواری كرد كه در فرصت پیش رو ورزش ایران در رشته های مختلف بتواند با كسب سهمیه های المپیكی شرایط خوبی را برای كاروان اعزامی ایران به المپیك رقم بزند.
منبع:

1398/08/02
13:12:42
5.0 از 5
4629
تگهای خبر: المپیك , بازی , داور , سفر
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد